Aktualności wróć do listy
25.08.2021

Nowości muzyczne i teledyskowe: Teresa Werner

Wracamy do nowości muzycznych i teledyskowych ostatnich tygodni. Tym razem czas na kilka słów o jednej z propozycji największych Gwiazd naszej Sceny – Teresy Werner.
Ku ogromnej radości Fanów, niedawno ukazał się najnowszy teledysk Teresy Werner. Tym razem clip ukazał się do piosenki Warto żyć, pochodzącej z najnowszego krążka Artystki (Sekret miłości). To klimatyczny utwór utrzymany w klimatach z pogranicza brzmień pop, szlagierów, brzmień południowoeuropejskich, a nawet rocka. Piosenka jest ciekawie zaaranżowana. Tekst, jak sam tytuł wskazuje – opowiada o życiu, o tym, że przez cały czas musimy iść do przodu, że nie wolno nam się poddawać, na przekór wszystkiemu, nie oglądając się wstecz na to co nas zabolało. Utwór został Skomponowany przez Krzysztofa Szweda, tekst napisała Teresa Werner.
Teledysk do piosenki został zrealizowany w licznych lokacjach – zarówno we wnętrzach (elegancka nowoczesna kuchnia), jak też w plenerze, o różnych porach dnia. Tym razem clip został zrealizowany w naszych pięknych rejonach – m.in. wśród naszych pięknych sosnowych lasów oraz na malowniczych łąkach oraz nad stawem. Całość jest bardzo letnia i wakacyjna, a zarazem klimatyczna. Tym razem Teresa Werner jeździ nawet konno i na rowerze. Artystka pojawia się w teledysku w kilku kreacjach. Uwagę przyciągają piękne krajobrazy, rewelacyjnie uchwycona gra światła. Całość jest świetnie zrealizowana i zmontowana. Zdjęcia i montaż są dziełem Mateusza Matiza Adamskiego (współpraca – Aleksandra i Krzysztof Szwed).
Kto mo fajer w październiku?
Kto mo fajer w październiku?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
2.
Ewa CzajkaPokochaj mnie
3.
Izabela FojcikMam w Tobie miłość
4.
Krzysztof PietrekProste słowa dwa
5.
Teresa WernerWarto żyć
6.
Kobiety na WalizkachHej życie!
7.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
8.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów
9.
Marta SkarbaKłam
10.
Kasia ESBeztroskie lata
11.
Frela BlueWracom nazot
12.
Aga i PiotrChcę oglądać z Tobą Świat
13.
AvistaOczarowałaś mnie
14.
Stach i MagdalenaMam Cię dość
15.
Paweł GołeckiDla kilku chwil