Aktualności wróć do listy
01.09.2021

Nowości teledyskowe: Piotr Feszter

Podczas tegorocznych wakacji nie brak niespodzianek i zaskoczeń ze strony Gwiazd naszej sceny. Niewątpliwie do grupy Artystów, którzy lubią zaskoczyć należy też Piotr Feszter…
Piotr Feszter kilka lat temu postawił na swoją solową karierę, Artysta szybko jako solista podbił serca naszej Publiczności i wylansował sporo hitów. Niedawno Piotr zaskoczył nas informacją, iż równolegle pragnie się skupić na karierze na scenie niemieckiej jako Peter Forster. Owocem tegoż niemieckiego projektu jest jeden z nowszych hitów Piotrka w wersji niemieckiej. Mowa o piosence Tak pięknie się uśmiechasz, która w wersji niemieckiej nosi tytuł Sag wann seh’n wir uns wieder (czyli Powiedz, kiedy znów się spotkamy). Tutaj tekst, w przeciwieństwie do polskiej wersji opowiada raczej o tęsknocie za ukochaną osobą i tym, jak cudownie jest spędzać razem czas. Pod względem muzycznym piosenka utrzymana jest w stylistyce popowo-dancowo-szlagierowej, z elementami nastrojowej ballady. Piosenka jest bardzo melodyjna. Utwór profesjonalnie zaaranżowano. Kompozytorem jest Piotr Feszter autorem tekstu niemieckiego Bert Beel.
Jeśli chodzi o teledysk, clip zrealizowano w licznych lokacjach – częściowo w studiu nagrań u Artysty (gdzie Piotr pojawia się z Zespołem), reszta zdjęć powstała w terenie, z udziałem pary aktorów, w licznych lokacjach, tworząc fabułę – opowieść o miłości. Tak więc możemy zobaczyć ujęcia zrealizowane na dworcu, w pociągu (z pięknymi górskimi krajobrazami w tle), większość zdjęć powstałą na Śląsku, m.in. nieopodal Zamku w Chudowie, w piekarni, czy w Katowicach, nieopodal Filharmonii (cóż – to już chyba obowiązkowy punkt, w którym nasi Artyści muszą nagrać choć jeden clip). Zdjęcia zrealizowano profesjonalnie, podobnie jak montaż. Za produkcję teledysku odpowiadają Lumi Art Film/Adam Janosch/Cider Records.
Kto mo fajer w październiku?
Kto mo fajer w październiku?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
2.
Ewa CzajkaPokochaj mnie
3.
Izabela FojcikMam w Tobie miłość
4.
Krzysztof PietrekProste słowa dwa
5.
Teresa WernerWarto żyć
6.
Kobiety na WalizkachHej życie!
7.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
8.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów
9.
Marta SkarbaKłam
10.
Kasia ESBeztroskie lata
11.
Frela BlueWracom nazot
12.
Aga i PiotrChcę oglądać z Tobą Świat
13.
AvistaOczarowałaś mnie
14.
Stach i MagdalenaMam Cię dość
15.
Paweł GołeckiDla kilku chwil