Aktualności wróć do listy
10.06.2019

Premiery internetowe: Zespół BetiBer

Po raz kolejny sięgamy do premier internetowych – których w ostatnim czasie pojawiło się sporo na Youtube, na kanałach Wydawców oraz Producentów naszych Artystów. Tym razem kilka słów o interesującej propozycji od Zespołu BetiBer.
Zespół BetiBer tworzony przez Bernarda Kurzawę oraz Beatę Powolny obecny jest na naszej Scenie od kilku lat, niemniej w nowej odsłonie Zespół pojawił się w 2017 roku, a w 2018 wydał debiutancki krążek. Jego premiera miała miejsce podczas Śląskiej Gali Biesiadnej.
Chodź do mnie to tytuł debiutanckiego krążka Duetu, a zarazem singiel promujący płytę. Podczas minikoncertu promującego płytę Zespół BetiBer wykonał też mix swoich innych utworów – piosenek Parę słów oraz Lato (połączonych ciekawym przejściem). Pierwsza z piosenek, to melodyjna piosenka utrzymana w stylu z pogranicza pop oraz dance, utrzymana jest w dosyć wolnym tempie. Aranżacja ładnie komponuje się z wokalami Beaty i Bernarda. Tekst opowiada szczęściu, wiosennym zauroczeniu, wierze w lepszy dzień. Utwór jest nowocześnie zaaranżowany (za aranż odpowiada Bogdan Kisiel), autorem tekstu i muzyki jest Bernard Kurzawa. Druga z piosenek – Lato, to utwór w klimatach z pogranicza dance i disco-polo. To szybka, taneczna (zgodnie z tytułem) bardzo letnia propozycja. Aranżacja jest nowoczesna. Kompozytorem i aranżerem utworu jest Bogdan Kisiel, autorem tekstu Bernard Kurzawa.
Występ Zespołu stanowił dopracowane i barwne widowisko, z ciekawą choreografią i kostiumami (Beata oraz Tancertki zmieniały stroje). Zespołowi BetiBer na scenie towarzyszyły piękne Tancerki z Grupy Marquja (której liderką jest skądinąd Beata Powolny).
Kto ma fajer w sierpniu?
Kto ma fajer w sierpniu?
Kto świętuje w lipcu?
Kto świętuje w lipcu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór

Lista przebojów

1.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
2.
Damian HoleckiOna i ja
3.
Damian Holecki i WeronikaChcę
4.
De Silvers i GiszowanieTo nasz Giszowiec
5.
Bogusława PiechuraTo było wczoraj
6.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
7.
Kasia Matejczyk i New EnergyNamaluję Słońce
8.
Teresa WernerCzas na szczęście
9.
WeronikaTotalny luz
10.
StachSłona łza
11.
Darek NowickiŻółte tulipany
12.
Tim FabianMamo, dziękuję Ci
13.
Wesoła BiesiadaBursztynowe lato
14.
Gabi GoldJestem zbyt szalona
15.
Piotr FeszterSłońce i Ty

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk nad morzem [głosujemy raz na dobę]