Aktualności wróć do listy
11.04.2018

Premiery muzyczne: Claudia i Kasia Chwołka

W ostatnich dniach miało miejsce kilka interesujących premier muzycznych oraz teledyskowych. Tym razem kilka słów o najnowszej propozycji muzycznej od Claudii i Kasi Chwołka.
Najnowsza piosenka jednego z najpopularniejszych Duetów Rodzinnych utrzymana jest w nieco innym klimacie, niż większość Ich twórczości. Piosenka zatytułowana Wszyndzie Ty jest romantycznym utworem utrzymanym w rytmach z pogranicza muzyki dance, disco, jednocześnie klimatem nieco kojarząc się z muzyką francuską (głównie za sprawą charakterystycznego brzmienia chórków oraz akordeonu – tym razem pojawiającego się w nieco innym brzmieniu) – więc z jednej strony utwór brzmi nowocześnie, wręcz z lekka disco-polowo, z drugiej przywołuje skojarzenia z muzyką lak 80’. Utwór utrzymany jest w szybkim, tanecznym tempie. Tekst jest dosyć prosty, a zarazem romantyczny. Opowiada o szczęśliwej miłości, zakochaniu, pragnieniu zatrzymania chwili na zawsze. Autorką muzyki i tekstu jest Kasia Chwołka.
Teledysk zrealizowano w całości w plenerze – tym razem we Włoszech, m.in. w Wenecji. Oprócz Claudii i Kasi, w teledysku pojawiła się tym razem para aktorów. Całość jest pogodna, słoneczna i utrzymana w żywej kolorystyce, zdjęcia dobrze zrealizowane, podobnie jak montaż. Teledysk po raz kolejny jest samodzielnym dziełem pięknych Pań.

Kto fajruje we wrześniu?
Kto fajruje we wrześniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
2.
Damian HoleckiOna i ja
3.
AvistaRytm naszych serc
4.
StachSłona łza
5.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
6.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
7.
FrejeLetni czas
8.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
9.
Tim FabianMój Aniele
10.
WeronikaTotalny luz
11.
Mirosław SzołtysekLato w nas jest
12.
Mona LisaSilna jak lew
13.
Darek NowickiŻółte tulipany
14.
BetiBerPamiętnik
15.
Beata MichalskaTo Ty znalazłeś mnie

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk z mostem cz.2 [głosujemy raz na dobę]