Aktualności wróć do listy
12.04.2019

Premiery muzyczne i internetowe: Mariusz Kalaga

W ostatnim czasie pojawiło się kilka bardzo interesujących propozycji muzycznych – również od czołowych Gwiazd naszej Estrady. Kilka tygodni temu nowość zaproponował Mariusz Kalaga.
Mariusz Kalaga jest niewątpliwie jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych Wykonawców z naszego regionu. Niedawno Artysta zaserwował swoim Fanom kolejną nowość – piosenkę Ale kocham je wszystkie. To bardzo pogodna piosenka w klimatach popowych, z subtelnymi wpływami disco, utrzymana w umiarkowanym tempie. Piosenka jest nowocześnie zaaranżowana – pojawia się sporo instrumentów, choć dominuje brzmienie akordeonu i instrumentów klawiszowych. Tekst opowiada po prostu o kobietach, a zarazem o cieszeniu się życiem – tym razem ze sporym przymrużeniem oka, jest to swego rodzaju katalog kobiecych charakterów, zaprezentowany z naprawdę ze sporą dozą humoru.
Teledysk, podobnie jak piosenka zrealizowany został w tonie żartobliwym. Zdjęcia w całości powstały w clubie fitness oraz w w studiu. Oprócz Mariusza Kalagi (wcielającego się w rolę sympatycznego trenera fitness), w clipie pojawia się sporo pięknych kobiet (utalentowanych Tancerek z Grupy Maraquja). Zdjęcia są profesjonalne, podobnie jak montaż. Całość jest pogodna i dobrze się ogląda.
Kto fajruje w czerwcu?
Kto fajruje w czerwcu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
2.
Damian HoleckiOna i ja
3.
StachSłona łza
4.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
5.
Damian Holecki i WeronikaChcę
6.
De Silvers i GiszowanieTo nasz Giszowiec
7.
Bogusława PiechuraTo było wczoraj
8.
Teresa WernerCzas na szczęście
9.
WeronikaTotalny luz
10.
A to myŻycia rejs
11.
Bożena i Mirek SzołtysekDo Ciebie Świat należy
12.
Tim FabianMamo, dziękuję Ci
13.
Darek NowickiŻółte tulipany
14.
DynamicNie kryj się słoneczko
15.
Kasia Matejczyk i New EnergyNamaluję Słońce