Aktualności wróć do listy
20.09.2021

Premiery muzyczne i teledyskowe: Magda

Czas na kilka słów o kolejnej premierze muzycznej oraz teledyskowej przełomu lata i jesieni – tym razem o najnowszej propozycji Magdy.
Magda jest utalentowaną Wokalistką, która obecna jest na nasze scenie niespełna dwa lata, niemniej artystka ma już na koncie kilka przebojów, tygodniami, a nawet miesiącami utrzymujących się w czołówkach list przebojów. Artystka nagrała również już kilka interesujących teledysków. Najnowsza propozycja Magdy nosi intrygujący tytuł Liczi. Wbrew pozorom nie jest to wakacyjna propozycja w południowych rytmach, ale ciekawie zrealizowana popowa propozycja w umiarkowanym, może nawet dosyć szybkim tempie. Brzmieniowo piosenka przywodzi z lekka na myśl klimaty retro – powiedzmy brzmienia pop, które kojarzą nam się z latami 60’ (z lekka przywodząc na myśl twórczość Ani Dąbrowskiej czy Duffy). Utwór jest bardzo profesjonalnie nagrany, zaaranżowany i dopracowany, podkład świetnie współbrzmi z głosem Magdy. Tekst opowiada po prostu o życiu, poszukiwaniu drogi do szczęścia, spełnienia marzeń, osiągnięcia celu, o tym, że zawsze warto być sobą, niezależnie od tego, co mówią o nas inni. Za muzykę i tekst odpowiadają: Karol Serek, Paweł Wawrzeńczyk, Magda Naglik.
Teledysk, podobnie jak piosenka, utrzymany jest właściwie w stylistyce retro – ciepła kolorystyka, przywodząca na myśl stary film, stylowy samochód (kabriolet zdecydowanie w stylu retro), którym porusza się Magda, a nawet sama Jej stylizacja. Zdjęcia powstały w Krakowie, w licznych lokacjach – głównie w plenerze, ale też we wnętrzu lokalu. Magda sporo jeździ samochodem, jak też rowerem. W clipie wzięło udział kilkoro Aktorów – głównie w roli przypadkowo spotkanych przez Wokalistkę osób, którym grana przez Magdę Bohaterka udziela drobnych przysług. Całość tworzy urozmaicony, dynamiczny, przyciągający uwagę teledysk. Za realizację clipu odpowiada Firma MM Media.
Kto mo fajer w październiku?
Kto mo fajer w październiku?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
2.
Ewa CzajkaPokochaj mnie
3.
Izabela FojcikMam w Tobie miłość
4.
Krzysztof PietrekProste słowa dwa
5.
Teresa WernerWarto żyć
6.
Kobiety na WalizkachHej życie!
7.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
8.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów
9.
Marta SkarbaKłam
10.
Kasia ESBeztroskie lata
11.
Frela BlueWracom nazot
12.
Aga i PiotrChcę oglądać z Tobą Świat
13.
AvistaOczarowałaś mnie
14.
Stach i MagdalenaMam Cię dość
15.
Paweł GołeckiDla kilku chwil