Aktualności wróć do listy
08.09.2021

Premiery muzyczne i teledyskowe: Teresa Walerjańska

Wracamy do premier muzycznych i teledyskowych ostatnich tygodni. Tym razem nieco na temat najnowszej propozycji Teresy Walerjańskiej.
Jak niedawno wspominaliśmy, jesteśmy świeżo po premierze najnowszego krążka Teresy Walerjańskiej. Płytę promuje piosenka Świat we dwoje, do której właśnie ukazał się też teledysk. To bardzo optymistyczna propozycja, stylistycznie utrzymana w klimatach, do których przyzwyczaiła nas Teresa Walerjańska – szlagierowa stylistyka, szybkie tempo, sporo brzmienia skrzypiec (tym razem też akordeonu) oraz bardzo optymistyczna wymowa. Kompozytorem i aranżerem tradycyjnie jest Andrzej Skaźnik. Tekst – jak sugeruje sam tytuł – opowiada o miłości, wspólnym szczęśliwym życiu, po prostu o tym, jak wiele szczęścia daje nam życie w parze z ukochaną osobą… Autorem tekstu jest oczywiście ???
Teledysk w całości zrealizowano w plenerze, w miłej dla oka scenerii parku krajobrazowego. Zdjęcia powstały w licznych lokacjach. Tym razem w clipie poza sama Teresą Walerjańską i współpracującym z Artystką Akordeonistą Wojtkiem, w clipie wystąpiły dwie osoby wcielające się w rolę zakochanej pary. Clip niewątpliwie oddaje klimat utworu oraz jego tematykę – jest romantycznie i zarazem optymistycznie. Niewątpliwym atutem teledysku są malownicze krajobrazy – dużo zieleni, zbiorniki wodne, miłe dla oka alejki. Całość jest bardzo letnia i wakacyjna. Zdjęcia wykonano profesjonalnie, podobnie jak montaż. Za realizację teledysku odpowiada Firma Projektomania.

 
Kto mo fajer w październiku?
Kto mo fajer w październiku?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
2.
Ewa CzajkaPokochaj mnie
3.
Izabela FojcikMam w Tobie miłość
4.
Krzysztof PietrekProste słowa dwa
5.
Teresa WernerWarto żyć
6.
Kobiety na WalizkachHej życie!
7.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
8.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów
9.
Marta SkarbaKłam
10.
Kasia ESBeztroskie lata
11.
Frela BlueWracom nazot
12.
Aga i PiotrChcę oglądać z Tobą Świat
13.
AvistaOczarowałaś mnie
14.
Stach i MagdalenaMam Cię dość
15.
Paweł GołeckiDla kilku chwil