Aktualności wróć do listy
08.01.2018

Premiery piosenek i teledysków: Toby z Monachium

Za nami kolejna premiera i potencjalny hit najbliższych miesięcy – czyli najnowszy utwór w wykonaniu Tobiego z Monachium.
Toby z Monachium jest zdecydowanie najpopularniejszym niemieckim Wokalistą w Polsce. Piosenki Artysty pojawiają się w Polsce już od kilku lat, niemniej największą popularność zdobył dzięki hitowi Zakochany w Śląsku, który jest jednym z największych przebojów ubiegłego roku.
Tym razem sympatyczny i pełen energii Artysta postawił na cover pięknej niemieckiej ballady Rot sind die Rosen (kompozycja: Frank Michael, tekst oryginalny: Michel Jourdan) z polskim tekstem – która w wykonaniu Tobiego nosi tytuł Przyjmij te czerwone róże. To nastrojowa, bardzo melodyjna ballada, utrzymana w rytmie walca. Piosenka utrzymana jest w klimatach z pogranicza szlagierów, muzyki pop i romantycznych ballad. Tekst opowiada po prostu o szczęśliwej miłości, przywiązaniu do ukochanej. To ładny, szybko zapadający w pamięć tekst.
Sam teledysk odzwierciedla nastrój piosenki. Tym razem jest dosyć spokojny, zdjęcia zrealizowano we wnętrzu o romantycznym wystroju. Oczywiście na pierwszym planie pojawiają się tytułowe czerwone róże. W clipie oprócz samego Wokalisty tym razem pojawiła się piękna Kobieta. Ujęcia i montaż zrealizowano profesjonalnie. Całość dobrze się ogląda i jest bardzo romantyczna.

Kto fajruje we wrześniu?
Kto fajruje we wrześniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
2.
Damian HoleckiOna i ja
3.
AvistaRytm naszych serc
4.
StachSłona łza
5.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
6.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
7.
FrejeLetni czas
8.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
9.
Tim FabianMój Aniele
10.
WeronikaTotalny luz
11.
Mirosław SzołtysekLato w nas jest
12.
Mona LisaSilna jak lew
13.
Darek NowickiŻółte tulipany
14.
BetiBerPamiętnik
15.
Beata MichalskaTo Ty znalazłeś mnie

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk z mostem cz.2 [głosujemy raz na dobę]