Aktualności wróć do listy
21.12.2017

Premiery teledysków i piosenek: Happy Folk i Harmonic

Ostatnie dni obfitują w premiery świątecznych piosenek i teledysków. Podobnie jak w ubiegłym roku, również w tym nie zabrakło oryginalnych projektów, w których swe siły połączyło kilka Zespołów.
Przykładem właśnie takiego – dodajmy świetnie zrealizowanego – projektu, jest wspólna piosenka Zespołów Happy Folk oraz Harmonic. Dwa świetne Zespoły nagrały wspólnie świąteczną piosenkę Gwiazdka. To nastrojowy, melodyjny, z lekka balladowy, szybko wpadający w ucho utwór, ciekawie zaaranżowany – słyszymy w nim wiele instrumentów. Tekst opowiada o Świętach, ich istocie (zarówno w sensie religijnym, jak też o wspólnym spędzaniu czasu i magii świątecznych dni, czy przebiegu Świąt). Głosy Artystów biorących udział w projekcie świetnie współbrzmią i fajnie współgrają z instrumentami. Autorem zarówno muzyki, jak też tekstu jest Paweł Gajda.
Teledysk współgra z piosenką, oddaje jej nastrój. Całość zrealizowano w świątecznie udekorowanym, przytulnym wnętrzu. W clipie występuje kilkanaście osób – członkowie obydwu Zespołów wraz Rodzinami. Pomimo sporego tłumu, teledysk zrealizowano świetnie (ujęcia, montaż). Całość oddaje rodzinną atmosferę Świąt i świetnie się ogląda. Twórcą teledysku jest Grzegorz Knapek (który od wielu lat tworzy teledyski dla Wielu naszych Artystów - jest m.in. Twórcą wszystkich clipów Zespołów Happy Folki i Harmonic).

Kto fajruje we wrześniu?
Kto fajruje we wrześniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
2.
Damian HoleckiOna i ja
3.
AvistaRytm naszych serc
4.
StachSłona łza
5.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
6.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
7.
FrejeLetni czas
8.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
9.
Tim FabianMój Aniele
10.
WeronikaTotalny luz
11.
Mirosław SzołtysekLato w nas jest
12.
Mona LisaSilna jak lew
13.
Darek NowickiŻółte tulipany
14.
BetiBerPamiętnik
15.
Beata MichalskaTo Ty znalazłeś mnie

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk z mostem cz.2 [głosujemy raz na dobę]