Aktualności wróć do listy
21.12.2017

Premiery teledysków: Tim Fabian

Ostatnie kilka, czy kilkanaście dni przed Świętami, to tradycyjnie już czas licznych premier świątecznych piosenek i teledysków. Nie inaczej jest w tym roku.
Kilka dni temu swoją internetową premierę miał najnowszy teledysk do świątecznej piosenki Tima Fabiana - Narodził się Zbawiciel. Tym razem jest to nastrojowy, refleksyjny, balladowy, spokojny utwór. Tekst utrzymany jest w konwencji tradycyjnych pastorałek i utworów bożonarodzeniowych – opowiada o samych Świętach i tym co podczas nich najważniejsze, również o religijnym ich aspekcie. Pastorałka jest ładnie zaaranżowana – dominuje brzmienie gitary, choć nie brak innych instrumentów, które dobrze brzmią w połączeniu z wokalem Artysty. Melodia szybko wpada w ucho, a w wielu z nas z pewnością obudzi miłe skojarzenia… Autorką tekstu jest Justyna Adamczak, muzyką zajął się Bozu.
Sam teledysk oddaje nastrój piosenki. Całość zrealizowana jest w przytulnym wnętrzu (przedszkole?), przy nastrojowym, lekko przygaszonym świetle. Timowi Fabianowi towarzyszy spora gromadka przedszkolaków w malowniczych strojach do jasełek. Teledysk, choć nie jest skomplikowany, ładnie się prezentuje, zrealizowany został profesjonalnie i – podobnie jak sama piosenka – w wielu z nas może przywołać miłe skojarzenia z dzieciństwa, czy jakiś niezapomnianych Świąt z udziałem dzieci.
 

Kto fajruje we wrześniu?
Kto fajruje we wrześniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
2.
Damian HoleckiOna i ja
3.
AvistaRytm naszych serc
4.
StachSłona łza
5.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
6.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
7.
FrejeLetni czas
8.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
9.
Tim FabianMój Aniele
10.
WeronikaTotalny luz
11.
Mirosław SzołtysekLato w nas jest
12.
Mona LisaSilna jak lew
13.
Darek NowickiŻółte tulipany
14.
BetiBerPamiętnik
15.
Beata MichalskaTo Ty znalazłeś mnie

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk z mostem cz.2 [głosujemy raz na dobę]