Aktualności wróć do listy
07.01.2018

Premiery teledysków: Tim Fabian

Jak już wspomnieliśmy, końcówka 2017 roku obfitowała w premiery teledysków i nowych piosenek. Czas na kilka słów o kolejnej premierze.
W ostatnich dniach minionego roku miała w końcu miejsce długo wyczekiwana internetowa premiera najnowszego teledysku Tima Fabiana, nagranego do tytułowej piosenki z debiutanckiego krążka. Uważni widzowie pewnie kojarzą już ten clip z telewizji, w której pojawił się kilkukrotnie.
Piosenka zatytułowana jest Pokochaj mnie. Jak sam tytuł wskazuje utwór jest romantyczną balladą, utrzymaną w raczej popowej konwencji, choć lekko nawiązującą też do modnych brzmień dancowych, dosyć nowocześnie zaaranżowaną, choć z pewnością przypadnie też do gustu miłośnikom szlagierów. Utwór jest melodyjny, wpada w ucho. Utwór jest bogaty pod względem aranżacyjnym. Tekst również jest bardzo romantyczny i poetycki – po prostu opowiada o miłości, a raczej stanowi prośbę o miłość. Utwór z pewnością przypadnie do gustu szczególnie Paniom (w ostateczności to słowa zakochanego mężczyzny kierowanego do ukochanej). Kompozytorem muzyki i aranżerem piosenki jest Marcin Grzella, tekstem zajęła się Justyna Adamczak.
Teledysk oddaje nastrój utworu. Całość utrzymana jest w czarno-białej kolorystyce. Ujęcia powstały częściowo w plenerze (centrum Bytomia – które bardzo interesująco wypadło w oku kamery, zdjęcia zrealizowano m.in. przed Muzeum), częściowo w lokalu. Ujęcia zrealizowano profesjonalnie, podobnie jak montaż. Z efektów producent teledysku ograniczył się jedynie do zastosowania kilku ujęć w zwolnionym tempie, co wzmacnia wyraz teledysku. Teledysk bardzo dobrze się ogląda.

Kto fajruje we wrześniu?
Kto fajruje we wrześniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
2.
Damian HoleckiOna i ja
3.
AvistaRytm naszych serc
4.
StachSłona łza
5.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
6.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
7.
FrejeLetni czas
8.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
9.
Tim FabianMój Aniele
10.
WeronikaTotalny luz
11.
Mirosław SzołtysekLato w nas jest
12.
Mona LisaSilna jak lew
13.
Darek NowickiŻółte tulipany
14.
BetiBerPamiętnik
15.
Beata MichalskaTo Ty znalazłeś mnie

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk z mostem cz.2 [głosujemy raz na dobę]