Aktualności wróć do listy
16.06.2021

Premiery teledyskowe: Danuta Wiśniewska

Po raz kolejny sięgamy do nowości teledyskowych ostatnich tygodni. Tym razem nieco uwagi poświęcimy wyjątkowej propozycji Danuty Wiśniewskiej.
Danuta Wiśniewska, choć swoją solową karierę rozpoczęła relatywnie niedawno, ma na swoim koncie imponującą liczbę przebojów – ponad połowę piosenek z Jej debiutanckiego krążka można już uznać za hity. Właśnie z tego krążka pochodzi wzruszająca piosenka Moje Dziecko. Piękna i chwytająca za serce ballada utrzymana w stylistyce popowo-szlagierowej jest pięknie zaaranżowana i dopracowana. Wzniosły utwór opowiada o miłości macierzyńskiej do ukochanych dorastających Dzieci oraz o bardzo trudnym i bolesnym momencie dla każdej Matki – kiedy dorosłe Dziecko opuszcza dom rodzinny i udaje się własną drogą. O tym, że miłość macierzyńska jest silniejsza od wszystkiego. Jak Artystka sama powiedziała niedawno w rozmowie z naszym portalem, to bardzo osobista piosenka, dedykowana dorosłym Dzieciom Artystki, z którą z pewnością utożsami się większość Matek. Nieprzypadkowa była też data premiery teledysku – pomiędzy Dniem Matki a Dniem Dziecka – bo tak naprawdę dedykowana jest na równi Matkom, jak też Dzieciom. Autorką pięknego tekstu jest sama Danuta Wiśniewska. Za muzykę odpowiadają M.Alpina i M.Modrei. Aranżacją zajął się Bogdan Kisiel.
Jeśli chodzi o teledysk – podobnie jak piosenka, jest bardzo wzruszający. Całość zrealizowano studyjnie. Danuta Wiśniewska pojawiła się w nim w pięknych kreacjach wieczorowych. Poza samą Artystką możemy podziwiać tu zdjęcia z rodzinnego albumu. Widać, że Danuta Wiśniewska włożyła w nagranie sporo serca i czuła się bardzo wzruszona. Ujęcia i montaż zrealizowane są profesjonalnie. Za realizację clipu odpowiada Pascal Wischnewski.
Kto mo fajer w lipcu?
Kto mo fajer w lipcu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
2.
Kasia ESBeztroskie lata
3.
Ewa CzajkaPokochaj mnie
4.
Izabela FojcikMam w Tobie miłość
5.
Stach i MagdalenaMam Cię dość
6.
Marta Skarba - WitaminaKochaj, całuj, przytul
7.
Teresa WernerBawmy się
8.
Krzysztof PietrekProste słowa dwa
9.
Aga i PiotrChcę oglądać z Tobą Świat
10.
Leszek i Monika FilecMuzyczny klucz
11.
Chris OxforduoDanny 18
12.
Tim FabianVirginia
13.
Proskauer EchoMoi Rodzice
14.
Karpowicz FamilyDzień dobry
15.
Marta Hawrot (Marta Oxforduo)Dream Of My Life

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk na łódce / statku [głosujemy raz na dobę]