Aktualności wróć do listy
06.04.2018

Premiery teledyskowe i muzyczne: Teresa Walerjańska

Końcówka marca obfitowała w liczne premiery muzyczne i teledyskowe. Jedną z nich jest najnowsza piosenka i teledysk Teresy Walerjańskiej. Piosenka zapowiada płytę, której premiera za niespełna miesiąc…
Teresa Walerjańska, choć swą solową karierę zaczęła zaledwie kilka lat temu, wydała już 3 solowe krążki, niebawem ukaże się czwarty. Jego zwiastunem jest piosenka Gdy razem tańczymy. Z pewnością Fani Teresy Walerjańskiej nie poczują się zawiedzeni tą propozycją – oddaje styl, do jakiego Teresa przyzwyczaiła nas przez ostatnie kilka lat. To melodyjny, skoczy utwór utrzymany w szlagierowym klimacie. Kompozycja niewątpliwie jest niebanalna – uwagę zwracają zwłaszcza różnice w stylu i tempie refrenu oraz zwrotek. Piosenka szybko wpada w ucho. Utwór jest bogaty pod względem aranżacyjnym – nie zabrakło oczywiście skrzypiec (w wykonaniu samej Teresy) oraz bogatej sekcji instrumentów dętych. Jeśli chodzi o sam tekst – opowiada o tańcu, dobrej zabawie i cieszeniu się życiem. Za kompozycję i aranżację odpowiada Andrzej Skaźnik.
Teledysk oddaje klimat piosenki. Zdjęcia zrealizowano w Zabrzu – lokalu Zabrzański Gościniec. Całość jest bardzo pogodna, dynamiczna oraz z lekką dozą humoru. Oprócz samej Teresy w clipie wystąpiła grupa tańczących Uczniów i Pedagogów z zabrzańskiej szkoły podstawowej. Clip oddaje klimat piosenki, fajnie się ogląda i poprawia nastrój.
Kto fajruje we wrześniu?
Kto fajruje we wrześniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
2.
Damian HoleckiOna i ja
3.
AvistaRytm naszych serc
4.
StachSłona łza
5.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
6.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
7.
FrejeLetni czas
8.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
9.
Tim FabianMój Aniele
10.
WeronikaTotalny luz
11.
Mirosław SzołtysekLato w nas jest
12.
Mona LisaSilna jak lew
13.
Darek NowickiŻółte tulipany
14.
BetiBerPamiętnik
15.
Beata MichalskaTo Ty znalazłeś mnie

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk z mostem cz.2 [głosujemy raz na dobę]