Aktualności wróć do listy
01.02.2021

Premiery teledyskowe: Krzysztof Pietrek

Sięgamy do kolejnych nowości teledyskowych i muzycznych ostatnich tygodni. Tym razem kilka słów o nowości Artysty stawiającego na naszej Scenie pierwsze kroki jako Solista…
Krzysztof Pietrek, choć z muzyką związany od wielu lat, jako Solista próbuje swoich sił zaledwie od kilku miesięcy, niemniej już odniósł spory sukces. Debiutancka piosenka Krzysztofa – Proste słowa dwa, szybko podbiła stacje radiowe. Niedawno ukazał się też teledysk do tegoż utworu. Przypomnijmy, że sama piosenka jest utrzymana w klimatach popowo-dancowych. Utwór jest melodyjny i szybko wpada w ucho. Tekst piosenki opowiada o szczęśliwej, spełnionej miłości, nadziei na wspaniałą, długą wspólną przyszłość. Muzykę skomponował sam Krzysztof Pietrek, tekst napisała Aleksandra Baron. Za aranżację odpowiadają Mateusz Szymczyk i Adrian Groma.
Teledysk do piosenki, oddaje romantyczny klimat utworu. Zdjęcia powstały w licznych lokacjach (zarówno w plenerze, jak też we wnętrzach) – i to w kilku miejscowościach – w późnojesiennej aurze. Spora część ujęć zrealizowana została w Katowicach, w okolicach Centrum Konferencyjnego oraz Siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, część ujęć zrealizowano też w Radzionkowie – nieopodal Centrum Kultury Karolinka, jak też na Sali widowiskowej tegoż Centrum. Ponadto pojawia się troszkę ujęć zrealizowanych w parku oraz w amfiteatrze oraz kilku innych lokacjach. W clipie poza samym Krzyśkiem wystąpiło jeszcze troje bohaterów (w roli pary młodych Zakochanych wystąpiło małżeństwo, które znamy już w teledysków Zespołu Blue Party). Całość tworzy fabułę, ukazującą historię zakochanej pary – dawniej i współcześnie. Zdjęcia oraz montaż zrealizowane są profesjonalnie, całość dobrze się ogląda, a obraz dobrze koresponduje z treścią piosenki. za realizację clipu odpowiada firma Emde Studio.
Kto świętuje w kwietniu?
Kto świętuje w kwietniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
2.
Kasia ESBeztroskie lata
3.
Ewa CzajkaPokochaj mnie
4.
Stach i MagdalenaTysiąc róż Ci podaruję
5.
Izabela FojcikMam w Tobie miłość
6.
Wesoła BiesiadaUśmiechnij się!
7.
Teresa WernerBawmy się
8.
Marta Hawrot (Marta Oxforduo)Dream Of My Life
9.
AdiMoja staro Harmonijka
10.
Aga i PiotrChcę oglądać z Tobą Świat
11.
Arkadia BandBędzie OK
12.
Adam HertzMagdaleno Mario
13.
De SilversOcean łez
14.
Krzysztof PietrekProste słowa dwa
15.
Bernadeta Kowalska i PrzyjacieleZakochaj się

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk z zamkiem lub pałacem w tle [głosujemy raz na dobę]