Aktualności wróć do listy
08.02.2021

Premiery teledyskowe: Teresa Werner

Sięgamy do kolejnej nowości muzycznej oraz teledyskowej ostatnich tygodni. Tym razem mowa o najnowszym teledysku Teresy Werner.
Teresa Werner bezapelacyjnie od wielu lat (już niemal dekady) należy do czołówki Gwiazd naszej Sceny. Niedawno swą premierę miał najnowszy teledysk Artystki, nakręcony do utworu Bawmy się – czyli doskonale znanego hitu Teresy Werner, pochodzącego z krążka Miłość to nie zabawa (poprzednia – trzecia płyta Artystki). Piosenka jest pogodną propozycją utrzymaną w klimatach szlagierowo-disco. Utwór kojarzymy m.in. ze ścieżki dźwiękowej programu Śląska Karuzela. Kompozytorem muzyki jest Krzysztof Szwed, autorka tekstu sama Teresa Werner.
Teledysk do piosenki, jak zawsze jest bardzo profesjonalnie zrealizowany. Tym razem clip stanowi niejako podsumowanie 10 lat kariery Artystki na Scenie – to zlepek migawek z najróżniejszych koncertów, ujęć zza kulis licznych teledysków, jak też ujęć zrealizowanych przy okazji programu Śląska Karuzela. Całość jest bardzo dynamiczna, barwna i pełna życia. Możemy zobaczyć w nim Teresę Werner w kilkunastu (lub nawet kilkudziesięciu) zjawiskowych sukniach. Niewątpliwie nawet kilkukrotne oglądanie teledysku nie pozwoli na uchwycenie wszystkich niuansów, ujęć i niespodzianek, jakie zostały zawarte w tymże clipie. Ujęcia jak zawsze są bardzo profesjonalnie wykonane, podobnie jak montaż, a sam pomysł na realizację teledysku dosyć niebanalny. Montażem zajął się Mateusz „Matiz” Adamski.
Te
Kto świętuje w kwietniu?
Kto świętuje w kwietniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
2.
Kasia ESBeztroskie lata
3.
Ewa CzajkaPokochaj mnie
4.
Stach i MagdalenaTysiąc róż Ci podaruję
5.
Izabela FojcikMam w Tobie miłość
6.
Wesoła BiesiadaUśmiechnij się!
7.
Teresa WernerBawmy się
8.
Marta Hawrot (Marta Oxforduo)Dream Of My Life
9.
AdiMoja staro Harmonijka
10.
Aga i PiotrChcę oglądać z Tobą Świat
11.
Arkadia BandBędzie OK
12.
Adam HertzMagdaleno Mario
13.
De SilversOcean łez
14.
Krzysztof PietrekProste słowa dwa
15.
Bernadeta Kowalska i PrzyjacieleZakochaj się

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk z zamkiem lub pałacem w tle [głosujemy raz na dobę]