Aktualności wróć do listy
07.11.2018

Premiery teledyskowe: Tomek CORAL

W ostatnich dniach mamy prawdziwy festiwal premier teledyskowych oraz muzycznych. Tym razem nowy teledysk zaserwował nam Tomek CORAL.
Po dosyć długim – niemal 2-letnim oczekiwaniu, Fani Tomka CORALa doczekali się w końcu na nowy teledysk Wokalisty. Tym razem clip powstał do piosenki Orzech do zgryzienia. Utwór znajdziemy na najnowszym krążku Tomka Czy Cię dogonię. To nastrojowa, dosyć wolna ballada w klimatach raczej popowych, choć z pewnością miłośnikom szlagierów też przypadnie do gustu. Jak większość utwór z repertuaru Tomka, również ten utwór opowiada o miłości – niemniej w przeciwieństwie do większości tego rodzaju piosenkę na naszej scenie, tutaj temat ujęty został bardziej abstrakcyjnie, troszkę filozoficznie – bardziej o samej istocie uczucia.
Teledysk jest bardzo wakacyjny i letni. Zdjęcia w całości powstały w plenerze – na plaży nad jeziorem, w lesie, na łąkach oraz na osiedlu, wśród domów. Całość utrzymana jest w bardzo pogodnym nastroju, dobrze oddającym klimat piosenki. Zdjęcia są ładnie wykonane, a montaż profesjonalny. Brak tu zbędnych ozdobników, czy efektów specjalnych. Poza Tomkiem w teledysku pojawia się sporo aktorów, w tym Żona oraz Syn Tomka. Clip utrzymany jest w podobnym stylu, jak clip Artysty.
Kto świętuje w listopadzie?
Kto świętuje w listopadzie?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Damian HoleckiOna i ja
2.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
3.
Tim FabianMój Aniele
4.
StachSłona łza
5.
Kasia Matejczyk i New EnergyNamaluję Słońce
6.
Mona LisaSilna jak lew
7.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
8.
WeronikaTotalny luz
9.
Darek NowickiŻółte tulipany
10.
FrejeLetni czas
11.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
12.
Kasia PiowczykKolory
13.
Mirosław SzołtysekLato w nas jest
14.
Joanna Wojtaszewska i Kamil R. KarolczukDziołszko
15.
Brygida i Robert ŁukowskiPowiedz Beybe