Aktualności wróć do listy
13.01.2021

Warto zobaczyć, warto posłuchać: Tomek CORAL

Nadganiamy nieco nasze zaległości i sięgamy do kolejnej ciekawej propozycji muzycznej ostatnich tygodni – mowa o najnowszej propozycji Tomka CORALA.
Tomek CORAL ma na koncie sporo hitów i ciekawych propozycji muzycznych oraz teledyskowych. Zgodnie z naszą zapowiedzią, kilka tygodni temu ukazał się najnowszy utwór i teledysk Artysty – tym razem noszący tytuł Ciągle tacy sami. To klimatyczna ballada utrzymana w lekko szlagierowych klimatach. Utwór jest ładnie zaaranżowany, wyróżnia się w nim wyraziste brzmienie gitary. Podobnie jak melodia, również tekst jest klimatyczny, romantyczny i nieco sentymentalny – opowiada o trwającej od wielu lat, dojrzałej i szczęśliwej miłości, wspomnieniach z czasów młodości, od której właściwie wcale tak wiele się nie zmieniło (przynajmniej w sferze uczuć).
Jeśli chodzi o teledysk – zdjęcia powstały w interesującej scenerii Zamku w Krzyżanowicach, w kilku lokacjach (na dziedzińcu oraz na terenie ruin). Jest więc klimatycznie, trochę sentymentalnie, trochę romantycznie, a momentami jednak trochę smutno – chyba ruiny zamku, poza tworzeniem niebanalnej scenerii, mają też być symbolem nieubłaganie upływającego czasu. Oprócz samego Tomka CORALA, w teledysku wystąpiła para dojrzałych aktorów. Całość koresponduje z tekstem i tworzy spójną całość. Ujęcia wykonano profesjonalnie, podobnie jak montaż. Za realizację odpowiada firma Projektomania.
Kto świętuje w styczniu?
Kto świętuje w styczniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Stach i MagdalenaTysiąc róż Ci podaruję
2.
Ewa CzajkaPokochaj mnie
3.
Damian HoleckiNasz Świat, nasz dom
4.
Wesoła BiesiadaUśmiechnij się!
5.
Adam HertzMagdaleno Mario
6.
Arkadia BandBędzie OK
7.
AdiMoja staro Harmonijka
8.
Tim FabianZostań proszę
9.
Bożena i Mirek SzołtysekTo nasza miłość
10.
De SilversOcean łez
11.
Kasia MatejczykW moim sercu muzyka gra
12.
Frela BlueSamba
13.
Dominika i Janusz ŻyłkaWstań i tańcz
14.
Kasia PiowczykAż po świt
15.
Kasia ESBeztroskie lata

Sonda

Wybierz najlepszą piosenkę 2020 Roku - III półfinał [głosujemy raz na dobę]