Aktualności wróć do listy
04.07.2018

Znalezione w Internecie: Piotr Herdzina

Tym razem czas na kilka słów o utworze w nieco innych klimatach muzycznych – mianowicie o koncertowym nagraniu światowego standardu w wykonaniu Piotra Herdziny.
Piotr Herdzina jest obecny na naszej Scenie muzycznej zaledwie kilka lat, niemniej na koncie ma mnóstwo przebojów, czego pozazdrościć Artyście mogą liczni Wykonawcy z o wiele dłuższym stażem. O ile do tej pory piosenki Piotra utrzymane były raczej w klimatach rockowo-bluesowych, od pewnego czasu podczas koncertów, jak też w radiach pojawiają się utwory Piotra w nieco innych klimatach – czyli standardy światowej muzyki rozrywkowej. Jednym z nich jest piękny utwór Georgia On My Mind z repertuaru Raya Charlsa. To piękny standard utrzymany w lekko swingowo-jazzowych klimatach. Piotr Herdzina postawił tu na klasyczną wersję, z towarzyszeniem panina (Romuald Gizdoń) i kontrabasu (Marek Kopecki) oraz chórku (Agnieszka Bieńkowska).
Dostępna w Internecie wersja jest nagraniem koncertowym, zrealizowanym podczas występu Piotra w MDK Batory w lutym tego roku. Nagranie (jeśli chodzi o samą realizację) jest zrealizowane bardzo profesjonalnie i świetnie się ogląda. Warto w tym miejscu dodać, że Piotr i Jego Zespół występowali podczas koncertu w pełni na żywo. Imponujące wrażenie robi też samo przygotowanie sceny oraz choćby wygląd instrumentów (biały kontrabas i pianino). W tle pojawia się wizualizacja. Całość prezentuje naprawdę wysoki poziom.

Kto fajruje we wrześniu?
Kto fajruje we wrześniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
2.
Damian HoleckiOna i ja
3.
AvistaRytm naszych serc
4.
StachSłona łza
5.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
6.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
7.
FrejeLetni czas
8.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
9.
Tim FabianMój Aniele
10.
WeronikaTotalny luz
11.
Mirosław SzołtysekLato w nas jest
12.
Mona LisaSilna jak lew
13.
Darek NowickiŻółte tulipany
14.
BetiBerPamiętnik
15.
Beata MichalskaTo Ty znalazłeś mnie

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk z mostem cz.2 [głosujemy raz na dobę]