Aktualności wróć do listy
12.05.2017

Bogdan Tyc o koncercie z okazji Dnia Matki

Rozmawiam dziś z Właścicielem i Szefem Firmy Box Music – Wydawcą, Organizatorem licznych imprez, w tym Śląskiej Gali Biesiadnej, czyli z Bogdanem Tycem.
  • Wkrótce czeka nas kolejny interesujący koncert – mam na myśli koncert z Okazji Dnia Matki, który odbędzie się w Śląskim Ranczo. Podczas imprezy pojawi się plejada gwiazd Śląskiej estrady…
To jest koncert, który produkujemy razem z Radiem FEST. Radio FEST ma patronat nad tym koncertem. Bilety, a raczej karnety są po 35 zł. W cenie karnetu jest koncert, poczęstunek w postaci kawy / herbaty i ciastka, a do tego każdy z uczestników dostanie płytę CD. Myślę więc, że warto nas odwiedzić, tym bardziej, że cena tego koncertu jest bardzo przystępna i znośna. A wystąpią: Arkadia Band, Duet Karo, Weronika, Magdalena Pal, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Betiber, Karolina i Adam Krawczyk, Sandra i Joachim Koj, Wesoła Biesiada, Krzysztof Koniarek, Piotr Herdzina oraz Kapela Górole – Zespół, który będzie Gwiazdą tego koncertu. My na Śląsku bardzo lubimy klimaty spod Zakopanego, więc myślę, że będzie wesoło, a Mamy będą nad wyraz zadowolone. Jako kabareciarz pojawi się Andrzej Miś. Bilety są do nabycia w Śląskim Ranczo w Zabrzu przy ul. Webera 18, tel. 609 340 796, u nas w siedzibie firmy Box Music w Bytomiu przy ulicy Dworcowej 22/1, tel. 32 281 48 15 oraz u menagera Zespołu Arkadia Band, tel.: 512 646 789. Szczegóły możecie Państwo znaleźć w Internecie, na naszych stronach.
  • Koncert przygotowywany jest z ogromnym rozmachem… Na scenie pojawi się wiele Gwiazd, w tym Zespoły niezbyt często widywane na naszych scenach – jak Kapela Górole…
Postanowiliśmy przygotować to z głową, żeby było fajnie. Nie chcemy już przygotowywać tandetnych koncertów, na których wisi na scenie szmata w tle, a wszyscy udają, że jest pięknie. Jak widać po Galach, czy koncertach z okazji 20-lecia Radia Piekary, staramy się, by koncerty wyglądały nieco inaczej. Czasy, gdy nie dba się o scenografię, wystrój, choreografię i wykonawców dawno już minęły. Postanowiliśmy to zmienić, ludziom się to podoba. Biletów na Galę zabrakło na miesiąc przed koncertem, co bardzo nam się podoba.
  • Interesująco zapowiada się również ekipa prowadzących imprezę – są to bardzo sympatyczni Radiowcy i Konferansjerzy…
Będzie to Arek Wieczorek oraz Marcin Janota. Myślę, że będzie bardzo wesoło i fajnie. Serdecznie zapraszamy. 27. maja od 17.00 do 21.30. Mnóstwo świetnej zabawy, muzyki, w prezencie płyty, poczęstunek. Dodajmy, że dzieci do 6-tego roku życia przychodzą za darmo. To bardzo miłe miejsce – jest tam bardzo duża przestrzeń na świeżym powietrzu: ogród, dzieci mogą tam sobie pobiegać. Myślę, że będzie rewelacyjnie. Z tego co wiem, pogoda też ma być bardzo ładna – z tego co wiem, Edek Sikora już zamówił piękną słoneczną pogodę (w przeciwnym razie obrazi się na słońce).
  • Dziękuję za udzielenie wywiadu.
Kto fajruje we wrześniu?
Kto fajruje we wrześniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
2.
Damian HoleckiOna i ja
3.
AvistaRytm naszych serc
4.
StachSłona łza
5.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
6.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
7.
FrejeLetni czas
8.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
9.
Tim FabianMój Aniele
10.
WeronikaTotalny luz
11.
Mirosław SzołtysekLato w nas jest
12.
Mona LisaSilna jak lew
13.
Darek NowickiŻółte tulipany
14.
BetiBerPamiętnik
15.
Beata MichalskaTo Ty znalazłeś mnie

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk z mostem cz.2 [głosujemy raz na dobę]