Aktualności wróć do listy
12.05.2022

Duet Karo o koncercie Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki

Czas ucieka błyskawicznie – odliczamy dni do wyjątkowego koncertu Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki, który odbędzie się już 27 maja w Siemianowicach Śląskich. Jedną z Gwiazd wydarzenia będzie Duet Karo. O koncercie, przygotowaniach do niego, jak też przygotowywanych przez Duet Karo niespodziankach, opowiedziała Śląskim Przebojom Elżbieta Witkowska, czyli 1/2 Duetu Karo. Ela zdradziła również, jaka jest Jej ulubiona pora roku.
  • Coraz mniej czasu pozostało do wyjątkowej Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki, która odbędzie się już 27 maja w Siemianowickim Centrum Kultury, podczas której będziecie jedną z Gwiazd wydarzenia. Czy już macie przygotowany jakiś repertuar na ten koncert?
Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień MatkiElżbieta: Oczywiście. Jesteśmy już przygotowani. Chciałabym nadmienić, że mamy zaszczyt uczestniczyć w koncercie z okazji Dnia Matki, bo to niewątpliwie jest piękne Święto i powinno się je celebrować w różny sposób, między innymi przez spotkanie ze Śląskimi Artystami. Nie możemy doczekać się już tego spotkania, jesteśmy oczywiście przygotowani, mamy na tę okoliczność specjalną piosenkę – i nie tylko. Na tę okoliczność zaśpiewamy też nową piosenkę, która ukaże się na naszej nowej płycie. Oczywiście będą też piosenki znane i lubiane przez naszych Fanów oraz z pewnością przez Widzów Koncertu – wspaniałe Mamy oraz Ich Osoby Towarzyszące.
  • Świetnie. To bardzo miłe – czyli poza specjalną propozycją na to wyjątkowe Święto, pojawi się też premiera. Z pewnością Widzowie bardzo się z tego ucieszą.
  • Dzień Matki to dla każdego z nas szczególne i bardzo ważne Święto. Ty Elu z pewnością też obchodzisz je bardzo hucznie – przecież sama jesteś Mamą dwóch Synów, więc pewnie będziesz miała okazję celebrować Dzień Matki…
Elżbieta: Oczywiście, że tak. Bardzo fajnie, że ten koncert odbywa się 27 maja, czyli następnego dnia po Dniu Matki. Oczywiście 26 maja odbędzie się spotkanie rodzinne – przecież możemy powiedzieć, że Dzień Matki to rodzinne Święto, podczas którego Dzieci przychodzą do swojej mamy, przygotowują upominki, bukiety kwiatów, cudowne życzenia… Przyznam, że ja sama do pewnego czasu obdarowywałam moją Matkę zaproszeniami na koncert, w którym uczestniczyłam, teraz niestety zdrowie nie pozwala mojej Mamie na wyjście z domu, ale pamiętam, że te koncerty były dla Niej bardzo wyjątkowe, gdyż ze sceny płynęły do Niej życzenia oraz osobista dedykacja.
Duet Karo
Zazwyczaj na tę okazję kupuje się Mamie czekoladki, bukiety kwiatów, są życzenia, ale na tym nie musi być koniec – Drodzy Państwo, podarujmy naszej Mamie prezent w postaci zaproszenia na koncert Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki, który odbędzie się w Siemianowicach Śląskich w Centrum Kultury 27 maja o godzinie 18:00.
  • Jak najbardziej ze strony portalu Śląskie Przeboje przyłączam się do zaproszenia!
  • Dzień Matki to maj, pełna wiosna. A jaka jest Elu Twoja ulubiona pora roku?
Elżbieta: Każda pora roku ma swój urok. Natomiast ja bardzo lubię ciepełko, lubię słońce. Dlatego będzie to lato – na które się czeka, wakacje, fajny wyczekiwany wyjazd, by odpocząć, zrelaksować się. Tak więc na pewno będzie to lato. Choć lubię również wiosnę, gdy wszystko się rodzi, budzi do życia, widzimy to gołym okiem… Drzewa są zielone, wokół nas rosną i pachną kwiaty, jest kolorowo, robi się wesoło, a gdy tylko zaświeci słońce, każdy dzień jest piękny.
  • Zgadzam się z Tobą.
  • Tak więc jeszcze raz serdecznie zapraszamy na naszą wyjątkową Rewię Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki, na której mam nadzieję, że spotkamy się w jak najliczniejszym gronie.
Elżbieta: Jak najbardziej. Dodam jeszcze, że koncert będzie trwał 2,5 godziny, więc wszystkie Mamy i Gości czeka duża dawka dobrej muzyki, zabawy i humoru, a my ze swej strony obiecujemy każdej Mamie, że będzie to szczególne widowisko muzyczne z wieloma Artystami Śląskiej Sceny i połączymy swe siły, aby opowiedzieć w swych piosenkach każdej Mamie o miłości i o tej wyjątkowej relacji między Mamą a Dzieckiem.
  • Dziękuję bardzo za wywiad i piękne słowa.
Elżbieta: Również dziękuję.