Aktualności wróć do listy
05.11.2023

Elżbieta Witkowska z Duetu Karo o Jesiennej Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów

Odliczamy dni do wyjątkowej Jesiennej Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów w Koszęcinie, która już  17 listopada. Jedną z Gwiazd naszego koncertu będzie Duet Karo. Dziś rozmawiam z Elżbietą Witkowską z Duetu Karo, która zdradziła nam nieco na temat przygotowań do koncertu, o tym czy możemy liczyć na niespodzianki muzyczne.
  • Coraz bliżej koncert Jesienna Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów. Będziecie jedną z Gwiazd tego wydarzenia. Czy myślicie już nad repertuarem?
Duet Karo - Jesienna Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów w KoszęcinieE.: Przede wszystkim bardzo się cieszymy na to niezwykłe spotkanie z  sympatykami Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów, szczerze mówiąc  już dziś nie możemy się doczekać. Jesteśmy już gotowi na to wydarzenie i mamy  nadzieję, że  uda nam się zaskoczyć  publiczność naszym doborem utworów. Na pewno pojawią się  piosenki, które już wszyscy znają, bowiem liczymy na wspólny śpiew i  na wspólną zabawę.
  • Czy możemy liczyć na jakąś muzyczną niespodziankę z Waszej strony?
E.: Oczywiście, że tak [uśmiech]; mamy nadzieję, że publiczność podczas naszego występu będzie mogła cieszyć uszy naszą muzyczną niespodzianką, bowiem jednym z najmocniejszych momentów naszego występu będzie prezentacja nowych piosenek, które są zwiastunem naszej piątej płyty autorskiej.
  • Przypomnijmy, że oprócz Was na scenie wystąpi na scenie fajna ekipa artystów – zaśpiewają też Magda oraz Damian Holecki, a wydarzenie poprowadzi Kazik Sas. Niewątpliwie na scenie sporo będzie się działo…
  • Koncert Jesienna Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów odbędzie się na krótko przed Andrzejkami. Czy jakieś Andrzejki utkwiły w Waszej pamięci – mam na myśli zarówno koncerty, jak też Wasze prywatne doświadczenia…
E.: Andrzejki to sposób na dobą zabawę i mamy kilka sprawdzonych rad na to, by impreza andrzejkowa  była  jak najbardziej udana :) otóż trzeba po prostu przyjść na koncert pt. Jesienna Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów a my ze swej strony obiecujemy, że będzie to  magiczny wieczór a zarazem fajna zabawa jeszcze  przed adwentem. Podczas koncertów andrzejkowych zawsze staramy się, by to spotkanie było magiczne i  by taki koncert nabrał wyjątkowego  klimatu.
Pamiętamy Andrzejki z lat dzieciństwa, które były okazją do zabawy dla wszystkich. Była to okazja do przepowiedzenia sobie przyszłości i my jako dzieci braliśmy sobie do serca wszystkie wywróżone przepowiednie a dzisiaj Andrzejki są dla nas okazją do pielęgnowania naszej tradycji  i przede wszystkim do spędzenia miłego czasu w gronie znajomych.
Duet Karo - Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów
  • Tak więc jeszcze raz serdecznie zapraszamy na ten wyjątkowy koncert…
E.: Serdecznie Wszystkich zapraszamy na koncert Jesienna Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów! [uśmiech] Spędźmy ten magiczny wieczór wspólnie! Do zobaczenia!