Aktualności wróć do listy
14.01.2022

Kazik Sas z Blue Party o nadchodzącej Karnawałowej Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów

Już w niedzielę wyjątkowa Karnawałowa Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów. Jedną z Gwiazd imprezy będzie Zespół Blue Party – o nadchodzącej imprezie opowiedział nam Kazik Sas, czyli 50% Zespołu Blue Party.
  • Coraz bliżej wyjątkowy koncert Karnawałowa Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów nie tylko dla Babci i Dziadka, który już 16 stycznia. Blue Party będzie jedną z Gwiazd wydarzenia. Jak tam przygotowania Waszego Zespołu? Czy macie już dobrany repertuar?
K.: Przygotowujemy się, ale ja po prostu nie mogę spać po nocach. A to dlatego, że obecnie imprez jest niezbyt wiele i jest to wielka radość, że będzie okazja spotkać się w tak zacnym gronie. Mam nadzieję, że Goście dopiszą, będą razem z nami bawić się, śpiewać, klaskać. Może nawet uda się zabisować – bardzo bym sobie tego życzył.
  • Trzymajmy kciuki, by wszystko się udało…
K.: Oczywiście – trzymamy kciuki za to oraz za stan zdrowia wszystkich, jak również dobre humory. Myślę, że wszyscy po takiej przerwie będą się dobrze bawić. Czekamy, aż w końcu odpalimy na maxa, pośpiewamy i poklaszczemy. Po prostu ogólnie bardzo się cieszymy.
  • W końcu okazji do spotkania jest kilka – trwający karnawał, nadchodzący niebawem Dzień Babci i Dzień Dziadka…
K.: Tak, zdecydowanie, aczkolwiek to już w tej chwili nie są te czasy, które były. Miejmy nadzieję, że to wróci za jakiś czas i normalność, która była powróci, a ten okropny czas pójdzie w niepamięć i znowu będziemy spotykać się na większej ilości koncertów. Teraz mamy karnawał – jest więc organizowana przez Ciebie impreza, widziałem też jakieś pojedyncze koncerty z Okazji Dnia Babci i Dziadka, później mamy Walentynki – skądinąd nie wiem, czy ja jako małżonek będę świętował… Oczywiście żartuję – Walentynki z Żoną jak najbardziej. [śmiech] A czy będzie okazja spędzić ten czas na jakimś koncercie? Czas pokaże. Tak to jest – gdyby się przyjrzeć, to od Sylwestra tych okazji do imprez i świetnych koncertów jest naprawdę sporo: karnawał, Dzień Babci i Dziadka, Walentynki, Dzień Kobiet… Później jest Wielkanoc – tak więc można powiedzieć, że od święta to święta. Nasza branża jest specyficzna, nam te wszystkie Święta jak najbardziej pasują, jest okazja do spotkań, do koncertowania, do grania… Gorzej z Wielkim Postem – bo to już na ogół wymusza dłuższą przerwę w graniu, choć w poście mamy Dzień Kobiet, no ale chyba jakaś dyspensa będzie. Po Świętach ruszają majówki, ale wybiegamy za bardzo w przód… Mamy karnawał i nadchodzący Dzień Babci i Dziadka – cieszmy się nimi. No i wspaniałą Karnawałową Rewią Gwiazd…
Blue Party oczywiście przygotowuje się do spotkania, z sympatykami tej muzyki, bardzo się cieszymy, że w takim fajnym gronie będzie się okazja spotkać. Po prostu super.
  • Dziękuję bardzo za rozmowę.
K.: Również dziękuję!

 
Kto świętuje w maju?
Kto świętuje w maju?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
2.
Tomasz CalickiCzy uwierzysz
3.
Ewa CzajkaNajlepszy czas
4.
Izabela FojcikTańczyć, marzyć, kochać
5.
Krzysztof PietrekZa wszystkie nasze dni
6.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
7.
Paweł GołeckiZłoty warkocz
8.
MagdaLiczi
9.
Lady’s VoiceRadość życia
10.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów
11.
Kasia ESJa kocham Ciebie
12.
StachDobry gest
13.
Teresa WernerWarto żyć
14.
AlinaNasz czas
15.
Grzegorz Poloczek i Mateusz SzymczykNowy szac

Sonda

Wybierz najpiękniejszą piosenkę o Mamie [głosujemy raz na dobę]