Aktualności wróć do listy
01.05.2022

Magda o koncertach Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki

Coraz mniej czasu pozostało do dwóch wyjątkowych Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki. Tym razem o tym dwóch koncertach udało nam porozmawiać z Gwiazdą obydwu imprez – Magdą.
Magda opowiedziała o tych dwóch wyjątkowych koncertach, jak też o tym, jak świętuje Dzień Matki i dlaczego końcówka maja jest dla Magdy wyjątkowym czasem…
  • Będziesz jedną z Gwiazd dwóch wyjątkowych koncertów, które już niebawem odbędą się z Okazji Dnia Matki. Mam na myśli Rewie Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki, które odbędą się 20 maja w Rudzie Śląskiej-Bielszowicach oraz 27 maja w Siemianowicach Śląskich-Bytkowie. To szczególny czas dla każdego z nas – Dzień Matki jest szczególnym Świętem. Domyślam się, że dla Ciebie tym bardziej – przecież sama jesteś już Mamą kilkuletniej Córeczki… Domyślam się, że to dla Ciebie ważny i uroczysty czas?
M.: Oczywiście, że tak. Na domiar tego wszystkiego moja Córeczka urodziła się w przeddzień Dnia Matki, dlatego też maj w moim domu jest bardzo uroczysty – są Urodziny mojej Córki, sama też świętuje Dzień Matki jako mama i jako córka, gdyż zawsze świętujemy z moją Mamą. Zawsze końcówka maja, okolice Dnia Matki, to wyjątkowo miły i dobry czas w roku… A teraz jeszcze te dwa koncerty – to dopełnienie tego, co kocham w życiu robić. Myślę więc, że bardzo fajny czas czeka mnie już w najbliższych tygodniach.
  • Czy masz już zaplanowany repertuar, jeśli chodzi o piosenki, które wykonasz na koncertach Rewie Gwiazd Śląskich Przebojów?
M.: Oczywiście, że tak. Na pewno pojawią się dwie najnowsze hitowe solowe piosenki, ale na pewno nie zabraknie też tego, co Słuchacze doskonale już znają, co pojawiało się na listach śląskich szlagierów. Myślę, że Widzowie nie będą zawiedzeni, bo na pewno pojawi się coś fajnego.
Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki
  • Jasne, Twój występ zapowiada się świetnie. Serdecznie zapraszamy na obydwa koncerty.
M.: Oczywiście dołączam się do zaproszenia.
  • A jak tam Twoja twórczość? Niedawno ukazał się Twój nowy teledysk, ale słyszałam, że cały czas intensywnie pracujesz nad nowym materiałem…
MagdaM.: Tak. Niedawno pojawiła się moja najnowsza piosenka. To całkiem świeży produkt. Ale w międzyczasie nagrałam już Duet – chyba mogę zdradzić, że to piosenka z Krzysztofem Respondkiem.
  • Brzmi bardzo interesująco!
M.: Tak. To bardzo fajna kompozycja. Miałam już możliwość tę piosenkę z Krzyśkiem zaśpiewać. Przyznam, że była bardzo fajnie przyjmowana przez Publiczność. Dlatego myślę, że gdy piosenka się ukaże (a pojawi się na pewno jesienią na najnowszej płycie Krzyśka), będzie cieszyć się dużym powodzeniem. Zapowiada się więc bardzo interesująco.
  • Czyli rozumiem, że u Ciebie trwają intensywne prace nad nowym materiałem…