Aktualności wróć do listy
03.04.2024

Magda o Wiosennej Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów (i nie tylko)

Coraz bliżej koncert Wiosenna Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów. Jedną z Gwiazd wydarzenia będzie Magda. Artystka opowiedziała Śląskim Przebojom o przygotowaniach do tych koncertu, planowanej dla Widzów niespodziance, jak też zdradziła, czy lubi wiosnę oraz pracę w ogrodzie.
  • Coraz bliżej koncert Wiosenna Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów, podczas którego będziesz jedną z Gwiazd. Czy już przygotowujesz repertuar?
M.: Tak. Tym razem będzie coś dla Fanów utworów z dawnych lat. Pomyślałam, że tym razem zaprezentuję inny repertuar niż zwykle i postawię na piosenki, które nasi Fani dobrze znają, w wykonaniu moim i prawdopodobnie kilku Muzyków. Myślę, że będzie to gratka dla Osób, które już były na moich koncertach i wiedzą czego się spodziewać, a tym razem prawdopodobnie zaskoczę.
  • Brzmi bardzo ciekawie i tajemniczo. Pozostaje nam niecierpliwie wyczekiwać niespodzianki.
  • Warto dodać, że oprócz Ciebie na scenie wystąpią Paweł Gołecki oraz Dawid Janiak, a wydarzenie poprowadzi Marcin Janota, który miał okazję poprowadzić większość koncertów z cyklu Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów. Myślę, że to ciekawa ekipa…
M.: Myślę, że ekipa jest bardzo dobra. Zarówno Paweł Gołecki… Miałam okazję występować w koncercie, w którym Paweł Gołecki też brał udział – wspominam ten koncert naprawdę wspaniale. Prowadzenie przez Marcina Janotę – myślę, że tutaj lepiej nikt nie mógł trafić – to Osoba rzetelna i kompetentna, która jednocześnie potrafi wprowadzić humorystyczny akcent. Z Dawidem Janiakiem jeszcze nie miałam okazji wystąpić, ale niewątpliwie jest utalentowanym Artystą. Tak więc na pewno Widzowie, którzy pojawią się na tym koncercie na pewno nie będą zawiedzeni.  
  • Podczas ostatniej rozmowy wspominałaś, że w niedalekiej perspektywie planujesz zaprezentować nową piosenkę i planujesz nagranie teledysku… Czy możesz już coś więcej zdradzić o Twoich planach?
M.: Niestety nadal to wszystko jest w fazie rozwojowej. Nie mam jeszcze przygotowanego nowego utworu, więc nie będę mogła go zaprezentować Publiczności teraz na wiosnę. Ale myślę, że już w okresie letnim ten utwór się pojawi i na kolejnych koncertach będę mogła wykonywać moje nowe utwory.
  • Brzmi świetnie.
  • W końcu nadeszła kalendarzowa wiosna… Wprawdzie wspomniałaś kiedyś, że Twoją ulubioną porą roku jest lato, ale czy lubisz wiosnę?
M.: Oczywiście, że też lubię wiosnę – to jest przygotowanie do sezonu letniego. Mam wrażenie, że to czas, kiedy każdy chętniej wykonuje różne czynności, bo po prostu nabiera większej werwy. Uważam, że wiosna jest super czasem, idealnym by uporządkować choćby miejsca, w których żyjemy. Sama zawsze spędzam ten czas na segregowaniu pewnych rzeczy. Uważam, że wiosna jest świetnym czasem zarówno na sprawy codzienne, jak też coś dla ducha – wyjście z domu na spacer, podziwianie uroku tej pory roku, wyjście na rower, to czas, w którym można skorzystać z różnych aktywności. Jest więc to czas, który lubię.
Magda - Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów
  • Nawiązując do wiosny – to dla wszystkich posiadaczy ogrodów czas wytężonej pracy. Czy Ty lubisz zajmować się ogrodem?
M.: Mój ogród jest obecnie w fazie rozwojowej, na razie pracuję nad nim. Na razie to fajny czas, kiedy siejemy trawkę, prawdopodobnie w moich donicach pojawią się jakieś kwiaty, których w tym momencie jeszcze nie mam – intensywnie przeszukuję Internet, by znaleźć fajne inspiracje. Może ktoś z Państwa ma jakieś super propozycje – warto napisać w komentarzach pod tym artykułem napisać, może zaczerpnę jakieś inspiracje, będę mogła posadzić coś fajnego w moim ogrodzie. Planuję rośliny, które nie wymagają zbyt dużych nakładów prac – zapewne będą to jakieś trawy ozdobne lub rozplenice – nie ukrywam, że mam dużo pracy, więc sprawy ogrodu nie są dla mnie priorytetem.
  • Niestety ogród wymaga sporo czasu i pracy…
  • Reasumując, jeszcze raz zapraszamy serdecznie na koncert Wiosenna Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów.
M.: Zapraszam serdecznie.

 

Kto świętuje w maju?
Kto świętuje w maju?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Paweł GołeckiGóralski zew
2.
Damian HoleckiCanto Della Terra
3.
Edek DworniczekOdyseja do gwiazd
4.
Izabela FojcikNa zawsze Ty i ja
5.
Dawid JaniakNie przestanę kochać Ciebie
6.
Ryszard SawickiOstatni wakacyjny dzień
7.
StachLusia
8.
Michalina Starosta i Marcin JanotaWróć do mnie Kochany
9.
Kobiety na WalizkachSiła w nas
10.
AlinaNic na siłę
11.
Stiff CapellaBo mi dobrze tu
12.
Golden MixTańczę dla Ciebie
13.
Edek SikoraNiebieskie łąki
14.
Mona LisaBuzuki
15.
Piotr Olszewski i Sylwia DomagałaMaj

Sonda

Wybierz najpiękniejszą piosenkę o Mamie cz.2 [głosujemy raz na dobę]