Aktualności wróć do listy
04.04.2024

Marcin Janota o Wiosennej Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów (i nie tylko)

Wiosenna Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów nadchodzi wielkimi krokami. Koncert w Osieku koło Oświęcimia, który odbędzie się już 12 kwietnia, poprowadzi Marcin Janota. Popularny Prezenter, Dziennikarz i Konferansjer opowiedział nam o przygotowaniach do wydarzenia, jak też opowiedział w dużym skrócie, jak rozwija się Radio BEST.
  • Coraz bliżej Wiosenna Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów, która już 12 kwietnia w Osieku koło Oświęcimia. Dodajmy, że Ty poprowadzisz to wydarzenie.
Wiosenna Rewia Gwiazd Śląskich PrzebojówM.: Tak, to prawda – z czego się naprawdę cieszę! Dodam, że koncerty realizowane przez porta Śląskie Przeboje, to imprezy na których Publiczność zawsze świetnie się bawi, prowadzenie takich koncertów to sama przyjemność. Bardzo się cieszę, że po raz kolejny będę miał okazję pojawić się przed Publicznością. Na pewno dla tych wszystkich, którzy kochają fantastyczne piosenki, będzie to wyjątkowa uczta. Między innymi będziemy mogli posłuchać czegoś na góralską nutę, co zapewni nam Paweł Gołecki, ale będzie też Magda – niesamowita Wokalista o przepięknym głosie. Powiedzmy szczerze, że Osiek jest Magdzie bardzo bliski – bo to Jej miasto rodzinne.  Kolejny Artysta, czyli Dawid Janiak – to kolejna niesamowita Postać, ujmuje Kobiety swoim niesamowitym męskim głosem. Tak więc myślę, że to muzyczna uczta, dla każdego coś miłego – zarówno dla tych, którzy kochają nieco mocniejsze akcenty muzyki góralskiej – o co zadba Paweł Gołecki, jak też dla tych, którzy lubią muzykę nieco delikatniejszą – o co zatroszczą się Magda, jak też Dawid Janiak. To z pewnością wydarzenie, na którym mieszkańcy Osieku, jak też okolicznych miejscowości z pewnością powinni się pojawić. Serdecznie na ten koncert zapraszam, na pewno zabawa będzie przednia.

 
  • Miejmy nadzieję, że wszystko się uda. Biletów ubywa, więc serdecznie zapraszamy.
  • W tym miejscu obiecuję, że niebawem ukaże się nieco dłuższy wywiad z Marcinem, w którym opowie na temat swojej pracy w Radiu BEST, niemniej może już teraz kilka słów na ten temat… Bo z tego co kojarzę, to kilka dni temu Radio BEST obchodziło swoje pół roku. Jak więc rozwija się Radio BEST i jak Ci się w nim pracuje i je współtworzy?
M.: Tak – rzeczywiście należę do Osób, które współtworzyły to  Radio od samego początku. Powiem szczerze, że jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwoju tego projektu, uważamy że ma potencjał. Nie wiemy co będzie w przyszłości, nie jesteśmy aroganccy i też nie będziemy mówić, że to projekt, który na pewno się uda – czas to zweryfikuje. Natomiast widzimy na pewno trend, że radio online, jest radiem, które ma ogromną przyszłość. Może dla naszego targetu, czyli Osób słuchających kiedyś Radia FEST, teraz Radia BEST, niełatwa sprawa, by znaleźć w telefonie aplikację Radia BEST, ściągnąć ją sobie ze sklepu Google,  jednak z drugiej strony nasi Słuchacze coraz lepiej poruszają się w kwestiach internetowych, potrafią sobie radzić z odtwarzaniem różnego rodzaju portali – takim portalem jest też np. portal Radia BEST, gdzie znajduje się też możliwość słuchania naszego Radia, jak też informacje, relacje z różnego rodzaju wydarzeń, uważam, że to jest naprawdę projekt przyszłościowy, który za jakiś czas może okazać się strzałem w dziesiątkę. Czas to zweryfikuje, ale na razie jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak Radio się dotychczas rozwija, zawsze może być lepiej, ale nie narzekajmy. Jest dobrze, a może być tylko lepiej.
Oczywiście. Życzę powodzenia i samych sukcesów!
  • Wracając jednak do Wiosennej Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów – serdecznie zapraszamy, myślę, że będzie bardzo energetycznie, Ty z pewnością zadbasz o dobry nastrój Publiczności, chyba pojawi się znów odrobina humoru…
M.:  Tak – oczywiście, że się pojawi. Nawet mam pomysł na coś nowego, czego jeszcze nie robiliśmy, czy też raczej nie robiłem na scenie. Tak więc nie będę jeszcze mówić co to będzie, bo nie będzie niespodzianki, ale myślę, że Publiczność ze mną wejdzie w ciekawą interakcję. Tak więc liczę na to, że będziemy się razem bawić. Tutaj Gwiazdami głównymi są Artyści, to Oni są motorem napędowym tego koncertu, a naprawdę mamy na tym koncercie nazwiska, które przyciągają Publiczność nie tylko w Osieku, ale i w całej Polsce, dlatego warto na tym koncercie być, warto się bawić, a Ci Artyści gwarantują, że zabawa będzie rewelacyjna.
  • Tak więc dziękuję bardzo za wywiad.
M.: Proszę bardzo i serdecznie zapraszam.

 

 
Kto świętuje w maju?
Kto świętuje w maju?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Paweł GołeckiGóralski zew
2.
Damian HoleckiCanto Della Terra
3.
Edek DworniczekOdyseja do gwiazd
4.
Izabela FojcikNa zawsze Ty i ja
5.
Dawid JaniakNie przestanę kochać Ciebie
6.
Ryszard SawickiOstatni wakacyjny dzień
7.
StachLusia
8.
Michalina Starosta i Marcin JanotaWróć do mnie Kochany
9.
Kobiety na WalizkachSiła w nas
10.
AlinaNic na siłę
11.
Stiff CapellaBo mi dobrze tu
12.
Golden MixTańczę dla Ciebie
13.
Edek SikoraNiebieskie łąki
14.
Mona LisaBuzuki
15.
Piotr Olszewski i Sylwia DomagałaMaj

Sonda

Wybierz najpiękniejszą piosenkę o Mamie cz.2 [głosujemy raz na dobę]