Aktualności wróć do listy
11.12.2023

Milla - wywiad

Po długiej przerwie wracam do rozmowy z młodą i utalentowaną Wokalistką od kilku dwóch lat obecną na naszej scenie, odnoszącą spore sukcesy na listach przebojów i mającą na koncie krążek. Mowa o Milli.
Tym razem Milla opowiedziała Śląskim Przebojom o sobie od bardziej prywatnej strony – o swoim hobby, ogromnej miłości do zwierząt czy muzyce, jakiej lubi słuchać w wolnej chwili.
  • Jakiej muzyki lubisz słuchać prywatnie w wolnym czasie?
M.: Różnej, naprawdę. Słucham muzyki zagranicznej, polskiej, tej, która jest w tym momencie – by oczywiście być na bieżąco, jak też bardzo lubię wracać do utworów, przy których bawiła się na przykład moja Mama i mój Tato.
  • Podobno kochasz zwierzaki?
M.: Tak! W moim domu jest minizoo. Oczywiście psocą całymi dniami. Nawet dzisiaj, gdy wyjeżdżałam z domu moje zwierzaczki – mianowicie dwa kotki – zainteresowały się obiadem… Mam w domu trzy pieski, dwa małe kociaki, świnkę morską i króliczka. U nas zawsze były zwierzątka i tak już chyba zostanie. Dom bez zwierząt jest bardzo, bardzo pusty i bez względu na to, było w nim domowników, zawsze czegoś brakuje.
  • Jakie jest Twoje hobby? Co lubisz robić w wolnym czasie?
M.: Wolny czas oczywiście bardzo chętnie spędzam z moimi zwierzaczkami, bo gdy studiuję dziennie, mało przebywam w domu, więc w każdej wolnej chwili daję im dużo miłości. Poza tym one też jej wymagają – gdy tylko przychodzę do domu one zaraz dreptają za mną. Nie da się więc ich nie zauważyć. Ale oczywiście lubię też czytać, lubię pomagać Mamie w pracach ogrodowych. W tym roku prowadzimy nawet z Mamą swój własny ogródek z warzywami. Tym bardziej wkładamy w to serducho, żeby śniadania były dużo, dużo lepsze. Oczywiście nie możemy zapomnieć w wolnym czasie o śpiewaniu i graniu, co jednocześnie wiąże się z moimi studiami i tym, co tak naprawdę lubię robić.
  • Czy lubisz podróżować?
M.: Tak. Wiąże się to jednak z dyspozycją czasową. Teraz co prawda jest okres wakacyjny, ale przez obecną sytuację (trwającą od wielu miesięcy), wszystko się pozmieniało. My chcemy przede wszystkim nadrobić stracony czas i stworzyć jak najwięcej materiału, który ukaże się już na płycie.
Milla
  • Dziękuję za udzielenie wywiadu.
M.: Ja również bardzo dziękuję.


 
 

Kto świętuje w maju?
Kto świętuje w maju?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Paweł GołeckiGóralski zew
2.
Damian HoleckiCanto Della Terra
3.
Edek DworniczekOdyseja do gwiazd
4.
Izabela FojcikNa zawsze Ty i ja
5.
Dawid JaniakNie przestanę kochać Ciebie
6.
Ryszard SawickiOstatni wakacyjny dzień
7.
StachLusia
8.
Michalina Starosta i Marcin JanotaWróć do mnie Kochany
9.
Kobiety na WalizkachSiła w nas
10.
AlinaNic na siłę
11.
Stiff CapellaBo mi dobrze tu
12.
Golden MixTańczę dla Ciebie
13.
Edek SikoraNiebieskie łąki
14.
Mona LisaBuzuki
15.
Piotr Olszewski i Sylwia DomagałaMaj

Sonda

Wybierz najpiękniejszą piosenkę o Mamie cz.2 [głosujemy raz na dobę]