Aktualności wróć do listy
15.05.2022

Paweł Gołecki o Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki

Niewiele czasu pozostało do wyjątkowego koncertu Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki, który odbędzie się w Rudzie Śląskiej-Bielszowicach – bo 20 maja już za kilka Dni. Gwiazdą tego koncertu będzie Artysta cieszący się ogromną popularnością w całej Polsce, również w naszym Regionie, mający na koncie niezliczone przeboje Paweł Gołecki. Artysta opowiedział nam o przygotowaniach do koncertu, jak też zdradził, jaką porę roku lubi najbardziej.
  • Coraz bliżej wyjątkowy koncert Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów z Okazji Dnia Matki, który odbędzie się już 20 maja w Rudzie Śląskiej-Bielszowicach. Będziesz jedną z Gwiazd, a właściwie główną Gwiazdą tego koncertu. Czy już przygotowujesz repertuar na to wydarzenie?
P.: Tak, oczywiście. Tak naprawdę siedzę nad tym codziennie, ponieważ chciałbym, aby to było urozmaicone granie, ponieważ będą hity, będą też nowe kawałki, które przygotowujemy – piosenki pojawią się na nowej płycie, którą obecnie przygotowujemy, która się tworzy. Będzie więc bardzo różnorodnie.
  • To świetnie. Czyli możemy liczyć na premierowe utwory?