Aktualności wróć do listy
04.01.2017

20-lecie Małego domku, czyli impreza z Bożeną Mielnik i przyjaciółmi

Pod koniec przyszłego tygodnia odbędzie się bardzo nietypowy benefis. Pomysłodawczynią i organizatorką imprezy jest Bożena Mielnik. O jaki koncert chodzi?
Artyści przyzwyczaili nas już do tego, że coraz chętniej świętują swoje benefisy – niegdyś imprezy odbywały się często u schyłku działalności artystycznej. Z biegiem lat Artyści coraz chętniej zaczęli organizować benefisy co kilka lat, jako podsumowanie pewnego etapu swojej działalności artystycznej. Imprezy takie cieszą się sporą popularnością oraz prestiżem. Dużą ich atrakcją jest fakt, że oprócz Gwiazdy obchodzącej benefis, na imprezie pojawiają się również inni Artyści, często współpracujący lub zaprzyjaźnieni z Gwiazdą wieczoru.
Na nietypowy pomysł wpadła natomiast Bożena Mielnik – Artystka, która wydała w ubiegłym roku swój rewelacyjny album, na którym znalazły się liczne przeboje, często goszczące na antenach regionalnych stacji radiowych. Wśród przebojów, po raz pierwszy na płycie znalazł się największy hit Wokalistki i autorki tekstów, czyli Mały domek. Okazuje się, że jeden z największych hitów w dziejach Śląskiej sceny muzycznej liczy sobie już 20 lat. Wspomniany koncert odbędzie się właśnie z okazji 20-lecia tejże pięknej piosenki.
Impreza odbędzie się w Rudzie Śląskiej. Poza samą Bożeną Mielnik na koncercie pojawią się Brygida i Robert Łukowski, Duo Bayer's, Andrzej Miś. Tym samym koncert zapowiada się bardzo różnorodnie i atrakcyjnie.
 
Kto świętuje w styczniu?
Kto świętuje w styczniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Damian HoleckiOna i ja
2.
StachSłona łza
3.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
4.
Tim FabianMój Aniele
5.
Darek NowickiŻółte tulipany
6.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
7.
Kasia Matejczyk i New EnergyNamaluję Słońce
8.
Mona LisaSilna jak lew
9.
Andy & LuciaIle godzin ma ta noc?
10.
Toby z MonachiumJesteś najpiękniejsza
11.
WeronikaTotalny luz
12.
Kasia PiowczykKolory
13.
Mirosław JędrowskiNojlepiej przeżyj swoje życie
14.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
15.
Michalina StarostaIskierka

Sonda

Przebój 2018 Roku (II półfinał) [głosujemy raz na dobę]