Aktualności wróć do listy
04.01.2017

20-lecie Małego domku, czyli impreza z Bożeną Mielnik i przyjaciółmi

Pod koniec przyszłego tygodnia odbędzie się bardzo nietypowy benefis. Pomysłodawczynią i organizatorką imprezy jest Bożena Mielnik. O jaki koncert chodzi?
Artyści przyzwyczaili nas już do tego, że coraz chętniej świętują swoje benefisy – niegdyś imprezy odbywały się często u schyłku działalności artystycznej. Z biegiem lat Artyści coraz chętniej zaczęli organizować benefisy co kilka lat, jako podsumowanie pewnego etapu swojej działalności artystycznej. Imprezy takie cieszą się sporą popularnością oraz prestiżem. Dużą ich atrakcją jest fakt, że oprócz Gwiazdy obchodzącej benefis, na imprezie pojawiają się również inni Artyści, często współpracujący lub zaprzyjaźnieni z Gwiazdą wieczoru.
Na nietypowy pomysł wpadła natomiast Bożena Mielnik – Artystka, która wydała w ubiegłym roku swój rewelacyjny album, na którym znalazły się liczne przeboje, często goszczące na antenach regionalnych stacji radiowych. Wśród przebojów, po raz pierwszy na płycie znalazł się największy hit Wokalistki i autorki tekstów, czyli Mały domek. Okazuje się, że jeden z największych hitów w dziejach Śląskiej sceny muzycznej liczy sobie już 20 lat. Wspomniany koncert odbędzie się właśnie z okazji 20-lecia tejże pięknej piosenki.
Impreza odbędzie się w Rudzie Śląskiej. Poza samą Bożeną Mielnik na koncercie pojawią się Brygida i Robert Łukowski, Duo Bayer's, Andrzej Miś. Tym samym koncert zapowiada się bardzo różnorodnie i atrakcyjnie.
 
Kto świętuje w sierpniu?
Kto świętuje w sierpniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
2.
AvistaRytm naszych serc
3.
Damian HoleckiOna i ja
4.
FrejeLetni czas
5.
Darek NowickiŻółte tulipany
6.
StachSłona łza
7.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
8.
Tim FabianMój Aniele
9.
Sandra i Joachim KojCzy o tym wiesz
10.
Śląscy Kowboje - Stach & ChrisCantry na działce
11.
WeronikaTotalny luz
12.
Mirosław SzołtysekLato w nas jest
13.
Ania i KarolMuzyka ma magiczną moc
14.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
15.
Zespół Ed-KaLepsze dni

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk z udziałem dzieci [głosujemy raz na dobę]