Aktualności wróć do listy
01.02.2024

Coraz bliżej premiera: Kobiety na Walizkach

Już za kilka tygodni czeka nas od bardzo dawna wyczekiwana premiera płytowa. Mowa o debiutanckim krążku Duetu Kobiety na Walizkach.
Już 10 marca odbędzie się uroczysta premiera bardzo wyczekiwanego debiutanckiego krążka świetnego Duetu Kobiety na Walizkach. Premiera odbędzie się w połączeniu z koncertem, który odbędzie się w Rydułtowskim Centrum Kultury. Prace nad krążkiem zakończyły się już jakiś czas temu, niemniej – jak zdradził nam jakiś czas temu Tomek CORAL, Pomysłodawca oraz Producent krążka, a zarazem swoisty Opiekun Zespołu (jak sam półżartem określił – stał się „łowcą talentów”) – z premierą krążka należało poczekać. Przypomnijmy, co powiedział nam niedawno o przygotowaniach do premiery krążka: „moim zdaniem to zbyt dobry i dojrzały materiał, który nie może ‹‹przypadkiem pojawić się w muzycznym światku››”.  Artysta i Producent dodaje również, że „premiera płyty musi  zbiegać się z jakąś ważną datą i konieczne jest, by towarzyszyło jej wyjątkowe wydarzenie muzyczne”.
Rzeczywiście koncert planowany jest z rozmachem, poza Duetem Kobiety na Walizkach, wystąpią Goście Specjalni: Tomek CORAL, Paweł Gołecki, Jacek Klyta oraz Damian Holecki, wydarzenie poprowadzi Dominika Brzoza-Piprek. To wyjątkowa Ekipa, która do tej pory nie miała okazji spotkać się na jednej scenie. Będzie z pewnością bardzo przebojowo oraz widowiskowo.
Przypomnijmy, iż Duet Kobiety na Walizkach debiutował w 2020 roku, błyskawicznie zdobywając popularności i sympatię Widzów. Magda i Żaneta świetnie śpiewają, a na scenie czują się jak ryby w wodzie. Każdy Ich występ to prawdziwe widowisko.
Kto ma Urodziny w lutym?
Kto ma Urodziny w lutym?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Paweł GołeckiGóralski zew
2.
StachLusia
3.
Edek DworniczekOdyseja do gwiazd
4.
Dawid JaniakNie przestanę kochać Ciebie
5.
Ryszard SawickiOstatni wakacyjny dzień
6.
Golden MixTańczę dla Ciebie
7.
Stiff CapellaBo mi dobrze tu
8.
Karolina TrelaSercy robi bum
9.
Michalina Starosta i Marcin JanotaWróć do mnie Kochany
10.
Edek SikoraNiebieskie łąki
11.
Beata MańkowskaKochaj i tańcz
12.
Aneta i NorbertTulipany z Amsterdamu
13.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
14.
Chris OxforduoTaka będzie wiosna
15.
Duet KaroPowiedz mi

Sonda

Wybierz Przebój 2023 Roku - FINAŁ [głosujemy raz na dobę]