Aktualności wróć do listy
12.01.2022

Damian Holecki opowie o Karnawałowej Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów w Radiu FEST

Już w niedzielę wyjątkowa Karnawałowa Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów nie tylko dla Babci i Dziadka. Tym razem o nadchodzącym koncercie opowie Damian Holecki.
Odliczamy dni do Karnawałowej Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów. Podczas koncertu na Scenie pojawi się Plejada największych Gwiazd naszej Sceny – jedną z nich będzie Damian Holecki. Już w czwartek Artysta opowie w rozmowie z Marcinem Janotą na Antenie Radia FEST o nadchodzącym wydarzeniu (podczas którego zaprezentuje swój pełny koncert) oraz o tym, co u Niego słychać.
Damian Holecki bezapelacyjnie od lat jest jednym z najpopularniejszym Artystów naszej Sceny – Wokalista, Kompozytor, Autor tekstów, Instrumentalista, Prowadzący autorskich programów telewizyjnych i radiowych. Ma na koncie kilkanaście krążków, spośród których dwa pokryły się złotem. Jest laureatem licznych nagród i wyróżnień – wiele Jego piosenek zdobyło tytuł przeboju roku, sam dwukrotnie został Wykonawcą Roku Listy Śląskich Szlagierów, a Jego piosenka – Złote kasztany – została przebojem 10-lecia Radia FEST. Ma na koncie niezliczone przeboje, utrzymane w różnych klimatach muzycznych. Obecnie pracuje nad najnowszą płytą – podczas Karnawałowej Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów Widzowie będą mieli okazję usłyszeć premierowy utwór z tegoż krążka.
Karnawałową Rewię Gwiazd poprowadzi Marcin Janota z Radia FEST – tym samy prowadzenie na najwyższym poziomie oraz solidna dawka humoru – gwarantowane. Na scenie zaśpiewają dla Was największe Gwiazdy naszej Sceny: Blue Party, Arkadia Band, Magda, Bożena i Mirek Szołtysek, Zespół Ed-Ka, Izabela Fojcik oraz oczywiście wspomniany Damian Holecki. Całość (ponad 3 godziny rewelacyjnej zabawy) zostanie podzielona na 2 części – w pierwszej wystąpią: Bożena i Mirek Szołtysek, Blue Party, Arkadia Band, Magda, Zespół Ed-Ka, Izabela Fojcik, którzy zaprezentują swe przeboje oraz nowości (Magda podobno zaprezentuje premierowy utwór…). Druga połowa, to już pełny koncert Damiana Holeckiego.
Przypomnijmy, że naszą imprezę, organizowaną we współpracy z Chorzowskim Centrum Kultury, swym patronatem objęło Radio FEST.
Sponsorami imprezy są: Aksam, Beskidzkie, Molo Resort, Zakłady Mięsne Kuś, Piekarnia Cukiernia Ćmiel.

Kto świętuje w styczniu?
Kto świętuje w styczniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Kobiety na WalizkachHej życie!
2.
Damian HoleckiI Can't Help Falling In Love
3.
Izabela FojcikMam w Tobie miłość
4.
MagdaLiczi
5.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
6.
Krzysztof PietrekProste słowa dwa
7.
Teresa WernerWarto żyć
8.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów
9.
Tim FabianSinging Yeah
10.
Marta SkarbaKłam
11.
Bożena i Mirek SzołtysekUczucie
12.
Kasia ESJa kocham Ciebie
13.
Dominika i Janusz ŻyłkaWszystko albo nic
14.
Ewa CzajkaPokochaj mnie
15.
AlinaPrzed nami

Sonda

Wybierz najlepszą piosenkę 2021 roku - I półfinał