Aktualności wróć do listy
10.05.2022

Elżbieta Witkowska z Duetu Karo opowie o Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów w Radiu FEST

Maj w pełni, Dzień Matki coraz bliżej – niewiele czasu pozostało też do naszego wyjątkowego koncertu Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki, który już za dwa tygodnie w Siemianowicach Śląskich. Czas oddać głos kolejnej Gwieździe tego koncertu – o wyjątkowym wydarzeniu opowie na Antenie Radia FEST Elżbieta Witkowska z Duetu Karo.
Już w środę na Antenie Radia FEST o wyjątkowym koncercie Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki, jak też o planach na najbliższą przyszłość, o tym co nowego u Duetu Karo oraz o tym, jak upływa popularnemu Małżeńskiemu Duetowi tegoroczna wiosna, opowie na Antenie Radia FEST Elżbieta Witkowska z Zespołu Duet Karo. Popularna Artystka porozmawia z Marcinem Janotą już w środę kilka minut po 10. w porannym programie Radia FEST. Z pewnością nie zabraknie solidnej dawki dobrej energii (tym bardziej, że w tle z pewnością nie zabraknie barwnych i zabawnych komentarzy Grzegorza Stasiaka).
Przypomnijmy, że Duet Karo – czyli popularny Małżeński Duet tworzony przez Elżbietę i Stefana Witkowskich będzie jedną z Gwiazd wyjątkowego koncertu Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki, który już 27 maja w Siemianowickim Centrum Kultury. Na scenie – oprócz Duetu Karo – zaśpiewają Magda, Arkadia Band oraz Damian Holecki (który zaprezentuje swój pełny 90-minutowy koncert). Wydarzenie poprowadzi popularny i lubiany Prezenter, Konferansjer, Dziennikarz Radiowy i Telewizyjny znany m.in. z Anteny Radia FEST – Marcin Janota (tym samym w Radiu FEST będziecie mogli poczuć już przedsmak wydarzenia). Gwarantowana wielka dawka świetnej muzyki, wielkich przebojów, ale też premier. Nie zabraknie humoru, wzruszeń oraz pozytywnej energii.
Bilety (idealny pomysł jako prezent na Dzień Matki) możecie nabyć w kasach Siemianowickiego Centrum Kultury, na Stronie SCK oraz w sklepiku na portalu Śląskie Przeboje.
Przypomnijmy, że naszą imprezę w Siemianowicach Śląskich swym patronatem objęło Radio FEST.
Sponsorami imprezy są: Aksam, Beskidzkie, Molo Resort i Zakłady Mięsne Kuś oraz Piekarnia Kristof.