Aktualności wróć do listy
21.11.2020

Jak Gwiazdy radzą sobie w dobie Pandemii?: Bernadeta Kowalska i Przyjaciele / Pani Mikołajowa z Ekipą

Niestety obecna sytuacja dla nikogo z nas nie jest łatwa. Jak wiadomo ograniczenia w największym stopniu dotknęły kilka branż, w tym niestety artystyczną. Wielu Naszych Artystów jednak na przekór wszystkiemu nie poddaje się i poszukuje dróg dotarcia do Publiczności.
Niewątpliwie jedną z najbardziej aktywnych i kreatywnych Artystek naszej Sceny na przestrzeni lat jest Bernadeta Kowalska. Artystka ogromną wagę przywiązuje do swych koncertów, które są prawdziwym widowiskiem, a szczególnie ważnym punktem Jej programu od lat są widowiska mikołajkowe, w których wciela się w uroczą Panią Mikołajową (której oczywiście towarzyszy Mikołaj, Elf Bazyli i zwyczajowo kilka Innych Postaci). Z uwagi na obecne obostrzenia w tym roku jednak są niemożliwe do realizacji.
Bernadeta Kowalska i Przyjaciele znaleźli jednak sposób na dotarcie do najmłodszych. Otóż Artystka stworzyła właśnie ofertę, w ramach której Pani Mikołajkowa, Mikołaj i Elf Bazyli będą przynosić Najmłodszym (na zamówienie rodziców) prezenty pod drzwi, a następnie wykonywać pod oknem świąteczną piosenkę. Brzmi ciekawie, pomysł jest bardzo interesujący – tym bardziej, że naszym pociechom w tym roku szczególnie będzie brakowało spotkania ze Świętym Mikołajem, które na ogół było gwarantowane w szkołach, przedszkolach, czy nawet centrach handlowych. Ze strony Bernadety Kowalskiej, a także zaangażowanego w projekt Zespołu Wesoła Biesiada, to natomiast fajna inicjatywa, umożliwiająca podtrzymanie kontaktu z Fanami i sprawdzenie się w nieco innej formule. Trzymamy kciuki.
Szczegóły na plakacie, jak też w filmiku.


 
Kto świętuje w listopadzie?
Kto świętuje w listopadzie?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Stach i MagdalenaTysiąc róż Ci podaruję
2.
Danuta WiśniewskaPróżne słowa
3.
Damian HoleckiNasz Świat, nasz dom
4.
Wesoła BiesiadaUśmiechnij się!
5.
AlinaNie zakocham się tej nocy
6.
AdiMoja staro Harmonijka
7.
Adam HertzMagdaleno Mario
8.
Damian Holecki i TacjanaThe Prayer
9.
Arkadia BandBędzie OK
10.
A To MyNa zawsze razem
11.
B&G Beata Mańkowska i GenoNa skrzydłach marzeń
12.
De SilversOcean łez
13.
Szwarne KarlusyMaszkety
14.
Tim FabianZostań proszę
15.
Frela BlueSamba