Aktualności wróć do listy
12.01.2017

Koncert promocyjny płyty Na zawsze razem Damiana Holeckiego

Jak już kilkukrotnie pisaliśmy, styczeń jest kolejnym miesiącem, w którym mamy pod dostatkiem atrakcyjnych imprez oraz koncertów naszych ulubionych Artystów.
Niejako z podwójnej okazji – obchodów Dnia Babci i Dnia Dziadka oraz promocji najnowszej płyty – odbędzie się w Chorzowskim Centrum Kultury Koncert Damiana Holeckiego. Impreza odbędzie się 20. stycznia bieżącego roku.
Na koncercie nie zabraknie zarówno największych przebojów jednego a najpopularniejszych Artystów Śląskiej Sceny Muzycznej, jak też utworów z najnowszej, wydanej w październiku ubiegłego roku płyty Na zawsze razem. Tym samym koncert zapowiada się bardzo romantycznie a zarazem przebojowo. Z pewnością podczas koncertu nie zabraknie największych przebojów Damiana (jak choćby Złote kasztany, Mamo dla Ciebie jestem), ale też pięknych piosenek z najnowszej płyty, spośród których kilka już stało się przebojami (jak Jesteś moim Aniołem, Karolina).
Impreza jest tym większą atrakcją, że Damian Holecki nie gościł na Scenie ChCKu już od wielu lat, natomiast koncertów promujących Jego najnowszą płytę odbyło się do tej pory niewiele. Damian wystąpi z towarzyszeniem swojego nowego Zespołu.
Jak podkreśla Damian Holecki, jest to Jego najlepsza z dotychczas wydanych płyt. Płyta jest bardzo romantyczna. Oczywiście, podobnie jak na kilku poprzednich, wszystkie zawarte na niej piosenki, są kompozycjami Damiana. Autorami tekstów są Edek Sikora i Bogdan Tyc. Wiele z nich bardzo często gości na antenach radiowych. Płytę promuje piosenka Jesteś moim Aniołem, do której powstał również bardzo fajny i interesujący teledysk. Znalazły się na niej m.in. takie hity, jak: Jesteś moim Aniołem, Karolina, Na zawsze razem, Kochaj mnie albo rzuć, Pamiętam wszystko.
Szczegóły na temat koncertu tutaj.
Kto świętuje w styczniu?
Kto świętuje w styczniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Damian HoleckiOna i ja
2.
StachSłona łza
3.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
4.
Tim FabianMój Aniele
5.
Darek NowickiŻółte tulipany
6.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
7.
Kasia Matejczyk i New EnergyNamaluję Słońce
8.
Mona LisaSilna jak lew
9.
Andy & LuciaIle godzin ma ta noc?
10.
Toby z MonachiumJesteś najpiękniejsza
11.
WeronikaTotalny luz
12.
Kasia PiowczykKolory
13.
Mirosław JędrowskiNojlepiej przeżyj swoje życie
14.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
15.
Michalina StarostaIskierka

Sonda

Przebój 2018 Roku (II półfinał) [głosujemy raz na dobę]