Aktualności wróć do listy
10.01.2022

Mirek Szołtysek opowie o Karnawałowej Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów w Radiu FEST

Do Karnawałowej Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów pozostało zaledwie kilka dni. Już we wtorek o nadchodzącym koncercie opowie jedna z Gwiazd Koncertu – Mirek Szołtysek.
Już za kilka dni wyjątkowa Karnawałowa Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów nie tylko dla Babci i Dziadka. Podczas tegoż koncertu na Scenie Chorzowskiego Centrum Kultury wystąpi Plejada najlepszych Artystów naszej Sceny. Jedną z Gwiazd będą Bożena i Mirek Szołtysek. Już we wtorek Mirek Szołtysek opowie Marcinowi Janocie na Antenie Radia FEST na temat koncertu, jak też zdradzi co nowego u popularnego Duetu.
Mirek Szołtysek obecny jest na naszej szlagierowej scenie od samego początku, czyli od ponad 30 lat – najpierw w Zespole Duo Trapery, a od ponad 2 dekad solo, z towarzyszeniem własnego Zespołu. W 2020 roku ukazał się pierwszy krążek nagrany przez Mirka z Żoną Bożeną, która towarzyszy Artyście na scenie od kilkunastu lat (tak naprawdę piosenki w Duetach pojawiły się już na poprzednim krążku). Artyści mają na koncie niezliczone przeboje oraz wiele sukcesów na listach przebojów oraz wyróżnień. Ich piosenki biją w mediach i na Youtube rekordy popularności.
Wyjątkowy koncert poprowadzi Marcin Janota z Radia FEST. Na scenie zaśpiewają dla Was największe Gwiazdy naszej Sceny: Blue Party, Arkadia Band, Bożena i Mirek Szołtysek, Magda, Zespół Ed-Ka, Izabela Fojcik oraz Damian Holecki. Całość (ponad 3 godziny rewelacyjnej zabawy) zostanie podzielona na 2 części – w pierwszej wystąpią: Bożena i Mirek Szołtysek, Blue Party, Arkadia Band, Magda, Zespół Ed-Ka, Izabela Fojcik, którzy zaprezentują swe przeboje oraz nowości (sporą niespodziankę szykuje m.in. Magda). W drugiej połowie, swój pełny koncert zagra Damian Holecki. Podobno Damian również ma dla Widzów niespodziankę…
Dodajmy, że na Widzów czeka mała, pyszna niespodzianka od Naszego Sponsora - Producenta Marki Beskidzkie... Hmm - chyba możemy zdradzić, że na Widzów przy wejściu czeka jeszcze jedna niespodzianka - i to muzyczna...
Przypomnijmy, że naszą imprezę, organizowaną we współpracy z Chorzowskim Centrum Kultury, swym patronatem objęło Radio FEST.
Sponsorami imprezy są: Aksam, Producent Marki Beskidzkie, Molo Resort, Zakłady Mięsne Kuś, Piekarnia Cukiernia Ćmiel oraz Krejzi Balloon.
 Karnawałowa Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów
Kto świętuje w styczniu?
Kto świętuje w styczniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Kobiety na WalizkachHej życie!
2.
Damian HoleckiI Can't Help Falling In Love
3.
Izabela FojcikMam w Tobie miłość
4.
MagdaLiczi
5.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
6.
Krzysztof PietrekProste słowa dwa
7.
Teresa WernerWarto żyć
8.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów
9.
Tim FabianSinging Yeah
10.
Marta SkarbaKłam
11.
Bożena i Mirek SzołtysekUczucie
12.
Kasia ESJa kocham Ciebie
13.
Dominika i Janusz ŻyłkaWszystko albo nic
14.
Ewa CzajkaPokochaj mnie
15.
AlinaPrzed nami

Sonda

Wybierz najlepszą piosenkę 2021 roku - I półfinał