Aktualności wróć do listy
04.08.2022

Nadchodzące imprezy: Jubileusz 75-lecia KS Tęcza w Wielowsi

W nadchodzący weekend czeka nas całkiem sporo imprez i wydarzeń z naszymi ulubionymi Artystami w rolach głównych. Jedna z ciekawszych propozycji już w najbliższy weekend w Wielowsi.
W najbliższy weekend w Wielowsi czeka nas impreza z Okazji 75-lecia Klubu Sportowego Tęcza w Wielowsi – nazwa klubu brzmi barwnie, podobnie zapowiadają się obchody jubileuszu… Impreza odbędzie się w sobotę oraz niedzielę – oczywiście nie może zabraknąć akcentów sportowych oraz wręczenia odznaczeń oraz dyskoteki. Nie obędzie się też bez występów gwiazd naszej estrady – w sobotę będzie to przeplatany występ Piotra Fesztera oraz Ingi Papkali. W niedzielę natomiast na scenie zawita Beata Mańkowska.
Inga Papkala jest utalentowaną Wokalistką, Kabareciarką, Aktorką oraz Radiowcem, którą znamy z solowych projektów, z Anteny Radia Piekary oraz m.in. występów w projektach Mariana Makuli. Piotr Feszter to z kolei jeden z najpopularniejszych Artystów z naszego Regionu – Wokalista, Kompozytor, Aranżer, pochodzący z Radzionkowa na co dzień mieszka w Niemczech. Piotr ma na koncie wiele przebojów, jak też utworów stworzonych dla innych Artystów. Od kilku lat znamy też Piotrka z autorskiej audycji na Antenie Radia Silesia. Beata Mańkowska jest świetną Wokalistką popową oraz Mezzosopranistką, która świetnie odnajduje się w autorskim repertuarze, jak też w repertuarze klasycznym (operetka, pieśni neapolitańskie, itp.). Beata sama pisze teksty, czasami też komponuje. Ma na koncie kilka przebojów.
 
Kto fajruje w sierpniu?
Kto fajruje w sierpniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Ewa CzajkaNajlepszy czas
2.
Tomasz CalickiCzy uwierzysz
3.
Izabela FojcikTańczyć, marzyć, kochać
4.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
5.
Proskauer EchoDziękuję Ci, że jesteś tu
6.
AlinaNasz czas
7.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów
8.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
9.
Krzysztof PietrekZa wszystkie nasze dni
10.
StachDobry gest
11.
Wesoła BiesiadaDziołcha ze Śląska
12.
Paweł GołeckiZłoty warkocz
13.
Tim FabianZabiorę Ciebie do gwiazd
14.
Claudia i Kasia ChwołkaKawa
15.
MagdaLiczi

Sonda

Wybierz najlepszą piosenkę o lecie cz.2 [głosujemy raz na dobę]