Aktualności wróć do listy
11.09.2021

Nadchodzące imprezy: Koncert gramy dla Eli

W najbliższym czasie czeka nas kilka interesujących wydarzeń muzycznych. Tym razem nieco uwagi poświęcimy Koncertowi Charytatywnemu dla Eli.
Już w najbliższy wtorek w Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej odbędzie się Koncert charytatywny dla Eli. Wydarzenie organizowane jest przez Liceum Ogólnokształcące im. Mickiewicza w Rudzie Śląskiej. Dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na leczenie chorej onkologicznie Elżbiety Żurek – Nauczycielki i Działaczki Społecznej. Podczas koncertu wystąpią m.in. Uczniowie i Absolwenci wspomnianej Placówki. Nie zabraknie też występów Gwiazd Śląskiej Sceny – zaśpiewają Bożena i Mirek Szołtysek oraz Grzegorz Poloczek, pojawią się też Reprezentanci innych nurtów muzycznych – Zespół Top Man oraz 7 niebo. Wydarzenie zapowiada się więc ciekawie pod względem muzycznym, cel jest szczytny. Dodajmy, że impreza odbędzie się w świetnej Sali Widowiskowej. Tak więc niewątpliwie koncert jest warty uwagi.
Bożeny i Mirka Szołtyska oraz Grzegorza Poloczka chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Artyści od kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat stanowią czołówkę naszej Sceny, mając w repertuarze niezliczone przeboje. Co ciekawe, zarówno Mirek Szołtysek, jak i Grzegorz Poloczek nie tylko śpiewają, ale są też Autorami tekstów swoich piosenek. Mirek Szołtysek ma na koncie już kilkanaście płyt, najnowsza ukazała się w ubiegłym roku (tym razem nagrana w Duecie z Żoną Bożeną). Grzegorz Poloczek ma na koncie 3 świetne podwójne albumy. Nie zapominajmy, że Artysta jest też (a może nawet przede wszystkim) popularnym Kabareciarzem.

Kto świętuje we wrześniu?
Kto świętuje we wrześniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Izabela FojcikMam w Tobie miłość
2.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
3.
Kasia ESBeztroskie lata
4.
Stach i MagdalenaMam Cię dość
5.
Ewa CzajkaPokochaj mnie
6.
AvistaOczarowałaś mnie
7.
Aga i PiotrChcę oglądać z Tobą Świat
8.
Krzysztof PietrekProste słowa dwa
9.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
10.
Marta Skarba - WitaminaKochaj, całuj, przytul
11.
Frela BlueWracom nazot
12.
Teresa WernerBawmy się
13.
Leszek i Monika FilecMuzyczny klucz
14.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów
15.
Dominika i Janusz ŻyłkaPamiętam, do Ciebie szłam

Sonda

Wybierz najlepszą piosenkę lata 2021 [głosujemy raz na dobę]