Aktualności wróć do listy
27.01.2022

Nadchodzące imprezy: Szlagierowo i z humorem

W ostatni weekend stycznia miłośnicy Artystów z naszego Regionu będą mieli kolejną okazję do spotkania ze swoimi Idolami - tym razem nadarzy się ona w Siemianowicach Śląskich.
W sobotę 29 stycznia w Siemianowickim Centrum Kultury odbędzie się w końcu kolejny koncert z cyklu Szlagierowo i z Humorem. Również tym razem nie zabraknie gwiazdorskiej obsady… Imprezę poprowadzi Andrzej Miś. Na scenie zaśpiewają Metrum Reni & Marco, Kola i Jula, Krzysztof Pietrek oraz Zespół NasTroje. Zapowiada się więc bardzo fajna impreza, ze zróżnicowanym repertuarem, jednocześnie prezentująca wysoki poziom artystyczny…
Andrzej Miś to niewątpliwie już legenda naszej Estrady – Radiowiec, Konferansjer, obdarzony ogromnym poczuciem humoru niewątpliwie zatroszczy się o dobry nastrój Widzów. Zespół Metrum już od ponad 20 lat należy do czołowych Duetów naszej Estrady. Zespół ma na koncie kilkanaście płyt oraz niezliczone przeboje. Kola i Jula to kolejny czołowy Duet naszej Sceny, znany zarówno ze swojej twórczości muzycznej (dorobek 3 płyt oraz liczne przeboje), jak też z prowadzenia popularnego telewizyjnego Koncertu Życzeń. Krzysztof Pietrek jako solista jest obecny na naszej Scenie od roku, niemniej Artysta błyskawicznie zaskarbił sobie sympatię naszej Widowni, a Jego piosenki właściwie w kilka dni stają się przebojami w radiach i telewizjach. Zespół NasTroje ma już spory dorobek Artystyczny. Sympatyczny Zespół z Radzionkowa do tej chwili wydał 3 przebojowe płyty, podczas swoich występów kipi energią i dobrym humorem. Tak więc zapowiada się fajna impreza w świetnej obsadzie.
Kto świętuje w maju?
Kto świętuje w maju?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
2.
Tomasz CalickiCzy uwierzysz
3.
Ewa CzajkaNajlepszy czas
4.
Izabela FojcikTańczyć, marzyć, kochać
5.
Krzysztof PietrekZa wszystkie nasze dni
6.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
7.
Paweł GołeckiZłoty warkocz
8.
MagdaLiczi
9.
Lady’s VoiceRadość życia
10.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów
11.
Kasia ESJa kocham Ciebie
12.
StachDobry gest
13.
Teresa WernerWarto żyć
14.
AlinaNasz czas
15.
Grzegorz Poloczek i Mateusz SzymczykNowy szac

Sonda

Wybierz najpiękniejszą piosenkę o Mamie [głosujemy raz na dobę]