Aktualności wróć do listy
22.11.2022

Nadchodzące koncerty: Głos za Głos

Zbliżający się weekend zapowiada się bardzo interesująco pod względem nadchodzących koncertów. Już w piątek bardzo ciekawa impreza w Piekarach Śląskich – mowa o kolejnej edycji Festiwalu Głos za Głos.
Już w piątek w Domu Kultury w Piekarach Śląskich odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Głos za Głos. Koncert Festiwalowy tradycyjnie już poprowadzi Grażyna Michella, która jest też Pomysłodawczynią tegoż wydarzenia. Tym razem w koncercie – w charakterze Uczestników Festiwalu – wystąpią: Arkadia Band, Banita Band, Jinks oraz Kasia Piowczyk. Jako Goście Specjalni pojawili się Krzysztof Pietrek (Finalista poprzedniej Edycji) oraz Paweł Gołecki. Zapowiada się więc ciekawy koncert w świetnej obsadzie, wzbogacony o emocje konkursowe.
Przypomnijmy, że Uczestnicy konkursu wykonują po kilka swoich piosenek – w przerwie Widzowie będą oddawać głosy na swojego faworyta, wrzucając głos do odpowiedniej urny. Niewątpliwie Zestawienie Artystów biorących w tym roku udział w Festiwalu również jest ciekawe. Zespół Arkadia Band to od wielu lat jeden z najpopularniejszych Zespołów naszej Sceny, mający na koncie 4 krążki oraz wiele przebojów. Zespół występuje od niespełna 2 lat w nowym składzie. Banita Band jest dosyć młodą Grupą na naszej Scenie – występuje od 2018 roku, ma na koncie jedną płytę oraz kilka przebojowych propozycji. Zespół Jinks ma na naszej Scenie już wieloletni staż. Zespół wydał 3 płyty oraz wylansował sporo przebojowych kawałków. Kasia Piowczyk jest niezwykle utalentowaną Artystką, ma na koncie jedną płytę oraz sporo singli – wiele Jej piosenek (w pełni autorskich) stało się przebojami.
 
Kto ma Urodziny w listopadzie?
Kto ma Urodziny w listopadzie?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Edek DworniczekMoja nadzieja
2.
Tomasz CalickiCzy uwierzysz
3.
Ewa CzajkaNajlepszy czas
4.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
5.
Izabela FojcikTańczyć, marzyć, kochać
6.
Golden MixTyle chwil przed nami
7.
Wesoła BiesiadaDziołcha ze Śląska
8.
Chris OxforduoW sercach miłość gra
9.
Kobiety na WalizkachWschody i zachody Słońca
10.
Krzysztof PietrekZa wszystkie nasze dni
11.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
12.
Dawid JaniakApetyt na życie
13.
StachAnioł do poduszki
14.
MagdaLepiej być niż mieć
15.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów

Sonda

Wybierz najlepszą piosenkę z pięknym kobiecym imieniem cz.3 [głosujemy raz na dobę]