Aktualności wróć do listy
02.05.2022

Nadchodzące koncerty: Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów w Siemianowicach Śląskich

Ani się obejrzeliśmy, a nadszedł maj. Do Dnia Matki pozostało już niewiele czasu, podobnie jak do naszego wyjątkowego koncertu Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów w Siemianowicach Śląskich.
Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki - Siemianowice ŚląskieDo drugiego z organizowanych przez portal Śląskie Przeboje wyjątkowych koncertów – czyli Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki pozostało już tylko 3,5 tygodnia. Przypomnijmy, że ten koncert, który odbędzie się z Okazji najpiękniejszego Święta w Roku, jakim jest niewątpliwie Dzień Matki, będzie miał miejsce w Siemianowickim Centrum Kultury – Bytkowie w piątek 27 maja. Trwający ponad 2,5 godziny koncert poprowadzi popularny i bardzo lubiany Marcin Janota z Radia FEST, które objęło nasz koncert patronatem medialnym. Na scenie pojawi się Plejada Gwiazd naszej Sceny: Duet Karo, Magda, Arkadia Band oraz Damian Holecki.
Artyści podobno przygotowują dla Was liczne niespodzianki – poza wielkimi przebojami nie zabraknie premier oraz piosenek dedykowanych specjalnie dla Mam! Wydarzenie podzielone zostanie na dwie części – w pierwszej zaśpiewają Duet Karo, Magda i Arkadia Band, druga – to pełny 90-minutowy koncert Damiana Holeckiego. Marcin Janota niewątpliwie, jak zawsze zatroszczy się o świetną atmosferę i dobry humor. Będzie więc nastrojowo, wzruszająco, romantycznie, energetycznie oraz ze sporą dawką humoru.
Więcej o samych Artystach w naszych kolejnych artykułach, wywiadach oraz na Antenie Radia FEST, na której niebawem pojawią się Artyści, którzy wystąpią Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów.
Bilety możecie nabyć w kasach Siemianowickiego Centrum Kultury, za pośrednictwem strony SCK oraz na portalu Śląskie Przeboje (w naszym sklepiku).

Patronat Medialny: Radio FEST
Sponsorzy wydarzenia: Aksam, Beskidzkie, Molo Resort, Zakłady Mięsne Kuś
.