Aktualności wróć do listy
04.08.2022

Nadchodzące koncerty: Sobotnia Parada Hitów w Parku Zamkowym

W nadchodzący weekend czeka nas sporo interesujących wydarzeń muzycznych, jednym z nich jest ostatnia już w tym sezonie Sobotnia Parada Hitów w Parku Zamkowym.
Już w sobotę w Mysłowicach, w pięknie odnowionym Parku Zamkowym odbędzie się kolejny z koncertów z cyklu Sobotnia Parada Hitów w Parku Zamkowym. Impreza odbywa się pod patronatem Radia FEST i Telewizji iTVM. Koncert tym razem poprowadzi Marcin Skalski znany doskonale z Anteny Radia FEST (choć podobno są też szanse, by choć na chwilę pojawił się Marcin Janota). Od strony muzycznej koncert zapowiada się wyjątkowo interesująco – zaśpiewają: Zespół Frakcja, Zespół Bez Nazwy oraz Damian Holecki.
Marcin Skalski z pewnością zatroszczy się o prowadzenie na najwyższym poziomie – ostatecznie jest nie tylko Prezenterem, ale też Wydawcą i ekspertem od śląskich szlagierów. Zespół Frakcja to stosunkowo nowy projekt na naszej scenie, niemniej prezentuje wysoki poziom artystyczny, ma już na koncie debiutancki krążek. Zespół brzmieniowo nawiązuje do klimatów retro. Zespół Bez Nazwy to od lat czołowy Zespół naszej Sceny, obecnie występujący jako Duet. Zespół ma na koncie liczne hity i 3 krążki, ale pracuje też nad nowym materiałem – więc z pewnością nadarzy się okazja usłyszeć nowości. Lider Zespołu – Mateusz Szymczyk to też świetny Muzyk, Kompozytor i Aranżer. Damian Holecki to bezapelacyjnie jeden z najpopularniejszych Artystów z naszego Regionu (pochodzący właśnie z Mysłowic). Damian ma na koncie kilkanaście płyt i mnóstwo przebojów oraz wyróżnień. Jest świetnym Wokalistą, jak też Instrumentalistą i Kompozytorem. Zapowiada się więc niezapomniana impreza w rytm świetnej muzyki.
 
Kto fajruje w sierpniu?
Kto fajruje w sierpniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Ewa CzajkaNajlepszy czas
2.
Tomasz CalickiCzy uwierzysz
3.
Izabela FojcikTańczyć, marzyć, kochać
4.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
5.
Proskauer EchoDziękuję Ci, że jesteś tu
6.
AlinaNasz czas
7.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów
8.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
9.
Krzysztof PietrekZa wszystkie nasze dni
10.
StachDobry gest
11.
Wesoła BiesiadaDziołcha ze Śląska
12.
Paweł GołeckiZłoty warkocz
13.
Tim FabianZabiorę Ciebie do gwiazd
14.
Claudia i Kasia ChwołkaKawa
15.
MagdaLiczi

Sonda

Wybierz najlepszą piosenkę o lecie cz.2 [głosujemy raz na dobę]