Aktualności wróć do listy
12.04.2019

Nadchodzące premiery płyt: Jacek Silski

Po chwilowej przerwie, nadchodzące miesiące zapowiadają się bardzo atrakcyjnie pod względem premier płytowych. Jedną z nich będzie nowy krążek Jacka Silskiego.
Końcówka kwietnia i początek maja zapowiadają się bardzo interesująco dla Fanów dobrej muzyki. Właśnie wtedy będzie miało miejsce kilka premier nowych krążków naszych Gwiazd. Wkrótce po Wielkanocy premierę najnowszego krążka zapowiada Jacek Silski. Zapowiedzią płyty jest utwór Powiedz mi, który niedawno miał swą premierę na Youtube Artysty. Jak na razie Wokalista nie zdradził, jakie piosenki znajdą się na płycie oraz w jakim klimacie będzie utrzymana (Jacek ma w repertuarze sporo utworów, które jeszcze nie znalazły się na krążkach).
Co ciekawe, jak zapowiada sam Jacek Silski, płyta stanowić ma dopiero pierwszą płytę z cyklu, w związku z kontraktem na aż 10 płyt, jaki podpisał popularny Wokalista.
Przypomnijmy, że najnowszy krążek Jacka Silskiego – Urodziny – miał swą premierę pod koniec 2017 roku. Płyta (podobnie jak wcześniejsze krążki Jacka Silskiego) spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem, a wiele zawartych na niej piosenek stało się przebojami. Płyta utrzymana była w bardzo zróżnicowanej stylistyce muzycznej. Jak będzie z najnowszym krążkiem – przekonamy się niebawem.

 
Kto fajruje w czerwcu?
Kto fajruje w czerwcu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Damian HoleckiOna i ja
2.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
3.
StachSłona łza
4.
Kasia Matejczyk i New EnergyNamaluję Słońce
5.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
6.
Damian Holecki i WeronikaChcę
7.
Bogusława PiechuraTo było wczoraj
8.
De Silvers i GiszowanieTo nasz Giszowiec
9.
Tim FabianMamo, dziękuję Ci
10.
Teresa WernerCzas na szczęście
11.
WeronikaTotalny luz
12.
Darek NowickiŻółte tulipany
13.
A to myŻycia rejs
14.
Bożena i Mirek SzołtysekDo Ciebie Świat należy
15.
DynamicNie kryj się słoneczko