Aktualności wróć do listy
19.11.2022

Nadchodzące wydarzenia: Andrzejki z Radiem Silesia

Jeśli chodzi o koncerty, ich rozplanowanie w tym roku jest fascynujące – albo nie ma imprez w ogóle, albo w jeden weekend mamy do wyboru kilka, do kilkunastu propozycji. W ten weekend zdecydowanie mamy do czynienia z tą drugą opcją.
Już w najbliższą niedzielę w Radlinie będziemy mieli okazję (nieco przedwcześnie) poświętować Andrzejki – a to za sprawą Radia Silesia i organizowanego przez Rozgłośnię koncertu. Imprezę poprowadzi Marek Malarz Biesiadny (nie wiemy, czy będzie lał wosk, ale na pewno zatroszczy się o humor). Jeśli chodzi o stronę muzyczną wystąpią Mirek Szołtysek, Baba z Chopym, Wesoła Biesiada oraz Zespół Marsa Alam.
Mirek Szołtysek to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych Artystów Śląskiej Sceny i to od kilku dekad. Ma na koncie niezliczone przeboje, wiele płyt i teledysków. Baba z Chopym to kolejny od wielu, wielu lat obecny na naszej Scenie Zespół – mają na koncie liczne przeboje, cieszą się ogromną sympatią Widzów. Wesoła Biesiada to również Zespół z tradycjami, aczkolwiek od niespełna roku występuje w nowym 3-osobowym składzie, jako Trzy Dziołchy ze Śląska. Panie kipią Energią, a w obecnym składzie nagrały już sporo piosenek. Marsa Alam to na naszej Scenie dosyć nowy Zespół. Duet pochodzi z Torunia, ma na koncie jeden krążek oraz kilka popularnych piosenek.