Aktualności wróć do listy
13.06.2018

Nadchodzące wydarzenia: Dni Bogucic

Nadchodzący weekend po raz kolejny obfitować będzie w nad wyraz ciekawe imprezy plenerowe – zarówno na Śląsku, jak też w całej Polsce. Tym razem szczególnie sporo wydarzeń odbędzie się jednak w Katowicach.
W najbliższy weekend już po raz 28. odbędą się w Katowicach Dni Bogucic – czyli jednej z najstarszych dzielnic Katowic. Jak co roku organizatorzy przygotowali dla mieszkańców i gości sporo atrakcji. Nie zabraknie więc atrakcji dla dzieci, dmuchawców, poczęstunku, jak też różnorodnych turniejów dla Katowiczan w każdym wieku. W sobotę nie zabraknie oczywiście atrakcji muzycznych – i to z największymi Gwiazdami rodzimej Estrady.
W sobotę na katowickiej scenie wystąpią m.in. Mirosław Jędrowski z Zespołem, jak też Zespół Karpowicz Family. Podczas imprezy wystąpi też Zespół Weilersbacher Musikanten. Będzie więc bardzo muzycznie, widowiskowo, jak też międzynarodowo. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Mirek (mający na koncie już kilkanaście płyt) nagrywa hit za hitem, a jego piosenki okupują listy przebojów. Zespół Karpowicz to również sprawdzona marka z wieloletnią tradycją i gwarancja rewelacyjnego koncertu oraz widowiska.