Aktualności wróć do listy
18.11.2023

Nadchodzące wydarzenia: Dzień Seniora z Radiem Silesia w Dobrodzieniu

W ten weekend czeka nas wyjątkowo wiele interesujących wydarzeń z udziałem Gwiazd naszej Sceny. Już w niedzielę w Dobrodzieniu kolejna propozycja…
W najbliższą niedzielę w Dobrodzieniu czeka nas kolejna impreza organizowana przez Radio Silesia. To kolejne radiowe wydarzenie z Okazji Dnia Seniora. Tym razem na scenie zaśpiewają: Claudia i Kasia Chwołka, Happy Jędrowski Show oraz Maszkety. Imprezę poprowadzi popularny i lubiany Prezenter doskonale znany z Anteny Radio Silesia, czyli Arkadiusz Rembacz. Zapowiada się ciekawy koncert, z licznymi typowo szlagierowymi akcentami.
Chyba nikogo z Artystów nie musimy przedstawiać. Claudia i Kasia Chwołka to jeden z najpopularniejszych Duetów Rodzinnych naszej sceny, Panie mają na koncie kilkanaście płyt, niezliczone przeboje i teledyski. Znane są też m.in. z Anteny Radia Silesia z Audycji Warzynie w Starym Radyjoku. Happy Jędrowski Show to Grupa stworzona 2 lata temu przez Członków Zespołu Mirosława Jędrowskiego oraz Happy Folk. 7-osobowa Grupa ma na koncie jeden krążek oraz kilka hitów. Ich występy są bardzo dynamiczne i pełne humoru. Zespół Maszkety obecny jest na naszej scenie od kilku lat. Latem ukazał się debiutancki krążek Zespołu. Grupa, pomimo krótkiego stażu na rynku, ma na koncie już kilka przebojów.