Aktualności wróć do listy
07.10.2021

Nadchodzące wydarzenia: koncert Duetu Karo

Po obfitującym w różne wydarzenia muzyczne sezonie letnim nadeszła jesień – może nieco mniej obfita pod względem koncertów, choć w najbliższym czasie nie brak kilku ciekawych wydarzeń. Jednym z nich jest koncert Duetu Karo w wielkopolskim Czarnkowie, który objęliśmy patronatem.
Duet Karo wystąpi w Czarnkowie w Wielkopolsce już 27 października, o godzinie 18:00. impreza odbędzie się na sali widowiskowej Kina Światowid.
Duet Karo bezapelacyjnie od ponad 20 lat (a uściślając od 21) jest jednym z najpopularniejszych Zespołów naszej Sceny. Trzon Zespołu tworzy przesympatyczne małżeństwo – Ela i Stefan Witkowscy, którym towarzyszy dwóch instrumentalistów. Duet Karo ma na koncie 4 przebojowe krążki, kilkanaście świetnych teledysków oraz niezliczone przeboje, jak też liczne wyróżnienia (jak choćby kilka tytułów Szlagieru Roku Listy Śląskich Szlagierów). Każdy koncert Duetu Karo to nie tylko potężna porcja dobrej muzyki, ale też świetne widowisko, wzbogacone o akcenty humorystyczne.
Podczas koncertu z pewnością nie zabraknie takich hitów, jak Żoneczka, Kochosz mie czy niy, Tylko miłość liczy się, 1,2,3,4 dziubka mi dej, Fajno Frelka, Miłość to cudowny sen, Zostań tu, Moja Ela, Nie moja wina, Piękny sen, Śląski szlagier i wielu innych. Gorąco polecamy.
 
Kto świętuje w listopadzie?
Kto świętuje w listopadzie?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
2.
Kobiety na WalizkachHej życie!
3.
Izabela FojcikMam w Tobie miłość
4.
Krzysztof PietrekProste słowa dwa
5.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
6.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów
7.
Paweł GołeckiDla kilku chwil
8.
Marta SkarbaKłam
9.
AlinaPrzed nami
10.
Teresa WernerWarto żyć
11.
Kasia ESBeztroskie lata
12.
Tim FabianSinging Yeah
13.
Ewa CzajkaPokochaj mnie
14.
Stach i MagdalenaMam Cię dość
15.
Bernadeta KowalskaPalmowa miłość