Aktualności wróć do listy
12.05.2022

Nadchodzące wydarzenia: Piknik Urodzinowy Telewizji TVS

Nadchodzący weekend zapowiada się wyjątkowo pod względem nadchodzących imprez i koncertów. Wśród ciekawszych propozycji znalazł się niewątpliwie Piknik z Okazji Urodzin Telewizji TVS.
Jak ten czas ucieka… naprawdę trudno w to uwierzyć, ale niedawno Telewizja TVS skończyła już 14 lat. Właśnie z okazji tych niedawnych Urodzin w sobotę odbędzie się przed siedzibą Telewizji, na Placu Grunwaldzkim w Katowicach wyjątkowy Piknik.
Podczas imprezy urodzinowej, Telewizja TVS zaplanowała mnóstwo atrakcji. Niewątpliwie jedną z największych będzie możliwość zwiedzania Budynku Telewizji TVS przy Placu Grunwaldzkim.
Przewidziano również liczne akcje charytatywne – w tym związane z pomocą Ofiarom wojny na Ukrainie, jak też Mobilne Stanowisko NFZ.
Wydarzenie poprowadzą czołowe Prezenterki znane z Anteny Telewizji TVS – jak Nina Nocoń, Monika Herman, Agnieszka Strzelczyk, jak też Dyrektor Programowy TVS, a zarazem prowadzący Szlagierową Listę Jacek Swoboda, choć z pewnością na scenie pojawią się też inne czołowe Postaci tejże Telewizji.
Nie zabraknie licznych atrakcji dla najmłodszych – na scenie wystąpią Katosie, Roko i Colino oraz Siostry Wajs. Oczywiście również miłośnicy Szlagierów doczekają się koncertu swoich ulubieńców – zaśpiewają: Mariusz Kalaga, Kasia Piowczyk, Grzegorz Poloczek, Metrum, Michalina Starosta, Tomasz Calicki, Kola i Jula, Izabela Fojcik, Zbyszek Lemański, De Silvers, Bernadeta Kowalska, Karolina Trela, Piotr Herdzina, Krzysztof Koniarek, Happy Jędrowski Show, Claudia i Kasia Chwołka, Harmonic, Darek Nowicki, Grupa Time, Maszkety, Katosie, Karpowicz Family, Mona Lisa.

 
Kto świętuje w maju?
Kto świętuje w maju?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
2.
Tomasz CalickiCzy uwierzysz
3.
Ewa CzajkaNajlepszy czas
4.
Izabela FojcikTańczyć, marzyć, kochać
5.
Krzysztof PietrekZa wszystkie nasze dni
6.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
7.
Paweł GołeckiZłoty warkocz
8.
MagdaLiczi
9.
Lady’s VoiceRadość życia
10.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów
11.
Kasia ESJa kocham Ciebie
12.
StachDobry gest
13.
Teresa WernerWarto żyć
14.
AlinaNasz czas
15.
Grzegorz Poloczek i Mateusz SzymczykNowy szac

Sonda

Wybierz najpiękniejszą piosenkę o Mamie [głosujemy raz na dobę]