Aktualności wróć do listy
25.05.2023

Nadchodzące wydarzenia: Sobotnia Parada Hitów w Parku Zamkowym

Cóż – musimy przyznać, że nadchodzi wyjątkowo trudny weekend dla Fanów szlagierów, jak się okazuje imprez z udziałem Gwiazd naszej Sceny jest w najbliższych dniach tyle, że większość z nas musi wykazać się choć zdolnością bilokacji. Jedną z ciekawszych propozycji jest kolejny koncert z cyklu Sobotnia Parada Gwiazd w Parku Zamkowym.
Już w sobotę w Mysłowicach odbędzie się kolejny koncert z cyklu Sobotnia Parada Hitów w Parku Zamkowym. To kolejny koncert z cyklu w tym roku (seria rozpoczęła się w ubiegłym roku i cieszyła ogromną popularnością). Tym razem wydarzenie poprowadzi Marcin Skalski, znany doskonale z Anteny Radia FEST. Na scenie będzie natomiast muzycznie i kabaretowo – wystąpią: Krzysztof Pietrek, Paweł Gołecki, Jolanta i Jacek Kierok oraz Kabaret RAK. Zapowiada się rewelacyjna impreza.
Chyba nikogo z Artystów nie musimy przedstawiać. Kabaret RAK już od kilku dekad jest chyba najpopularniejszych kabaretów z naszego Regionu, uwielbianym w całej Polsce, tworzą go Krzysztof Hanke oraz Krzysztof Respondek. Krzysztof Pietrek swoich sił jako solista próbuje od kilku lat. Artysta obecnie wydaje drugi solowy krążek, zdążył wylansować już kilka szlagierów. Jolanta i Jacek Kierok to jeden z najpopularniejszych małżeńskich Duetów naszej sceny, z ogromnym dorobkiem artystycznym mającym na koncie niezliczone przeboje. Paweł Gołecki od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością, ma na koncie kilka krążków, z których niemal każda piosenka zasługuje na miano przeboju.

 
Kto świętuje w czerwcu?
Kto świętuje w czerwcu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Ryszard SawickiZabawy czas
2.
Michalina Starosta i Marcin JanotaWróć do mnie Kochany
3.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
4.
Paweł GołeckiCud natury, moje góry!
5.
FrakcjaPuste słowa
6.
Edek DworniczekCzekam
7.
Izabela FojcikTańczyć, marzyć, kochać
8.
Teresa WernerCzy to jest miłość
9.
Golden MixKto się czubi, ten się lubi
10.
Tomasz CalickiCzy uwierzysz
11.
Krzysztof Pietrek, Mateusz SzymczykBo życie takie jest
12.
MagdaLepiej być niż mieć
13.
Avista i DynamicŻyciem ciesz się ciesz
14.
Ewa CzajkaNajlepszy czas
15.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów

Sonda

Wybierz najpiękniejszą piosenkę o Mamie cz.3 [głosujemy raz na dobę]