Aktualności wróć do listy
17.11.2023

Nadchodzące wydarzenia: Szlagierowo kolorowo…

W ten weekend nie brak interesujących wydarzeń z udziałem Artystów naszej Sceny. Wśród nich warto wspomnieć o koncertach promujących nowy krążek Danuty Wiśniewskiej.
Już w sobotę i niedzielę odbędą się koncerty Szlagierowo kolorowo i z nami, czyli koncerty promujące nowy krążek Danuty Wiśniewskiej. Pierwszy z koncertów w sobotę w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach, drugi – w niedzielę w Zabrzu a Kinie ROMA. Na pierwszym z koncertów oprócz Danuty Wiśniewskiej wystąpią: Adi, Jacek Silski, Duet Romantica oraz Fabio Gandolfo, a imprezę poprowadzi Adam Stiborski, na drugim z koncertów – oprócz Danuty Wiśniewskiej – wystąpią: Bożena i Mirek Szołtysek, Duet Romantica, MarsaAlam oraz Fabio Gandolfo, koncert również poprowadzi Adam Stiborski.
Danuta Wiśniewska na swoją solową karierę postawiła kilka lat temu. Ukazująca się płyta, jest drugim w dorobku Artystki krążkiem. Popularna Artystka ma na koncie mnóstwo przebojów, część z nich pochodzi z nowej płyty. Prowadzący obie imprezy – Adam Stiborski jest popularnym Prezenterem Radia Silesia. Jeśli chodzi o Gości obydwu wydarzeń – Adi jest popularnym Artystą naszej Sceny, mającym spory dorobek muzyczny i wiele hitów na koncie. Adi jest też Twórcą piosenek oraz teledysków. Jacek Silski należy do czołowych Artystów naszej Sceny, ma ogromny dorobek muzyczny i niezaliczone przeboje na koncie. Duet Romantica to stosunkowo nowy projekt na naszej scenie, mający na koncie już kilka przebojów. Mirek Szołtysek to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych Artystów naszej Sceny, mający ogromny dorobek Artystyczny i niezliczone przeboje na koncie. MarsaAlam to stosunkowo nowy Duet na naszej Scenie, tworzony przez Artystów z Torunia, mający na koncie już sporo hitów i 2 płyty. Fabio Gandolfo to Gość specjalny z Włoch – prezentujący widowisko związane z przygotowywaniem pizzy.
Kto ma Urodziny w listopadzie?
Kto ma Urodziny w listopadzie?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Ryszard SawickiOstatni wakacyjny dzień
2.
Krzysztof KoniarekA ja lubię deszcz
3.
Dominika i Janusz ŻyłkaW rytmie naszych serc
4.
StachLusia
5.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
6.
Stiff CapellaBo mi dobrze tu
7.
Michalina Starosta i Marcin JanotaWróć do mnie Kochany
8.
Duet KaroPowiedz mi
9.
Witamina BandMasz jak w banku
10.
Duet RomanticaApetyt na miłość
11.
Paweł GołeckiCud natury, moje góry!
12.
Izabela FojcikTańczyć, marzyć, kochać
13.
Piotr HerdzinaBoża Nadzieja
14.
Edek DworniczekTak być nie miało
15.
Golden MixKto się czubi, ten się lubi

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk w jesiennym nastroju cz.2 [głosujemy raz na dobę]